Elen Jilemnická

  • Elen Jilemnická

    Pokus o let

    No.: 545

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 12:47

    glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.400 CZK (100 €)

  • Elen Jilemnická

    Zašpiněná sukně

    No.: 119

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.200 CZK (134 €)