Meč
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:32
akvarel, papír, 1993, 24 x 19 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Ti tři jeden jsou
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:33
akvarel, papír, 1994, 21,5 x 17,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Legenda
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:34
akvarel, papír, 1995, 23 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Katedrála
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:35
akvarel, papír, 1996, 22 x 21,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Ve znamení
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:36
akvarel, papír, 1995, 23 x 25 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Legenda o založení
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:37
akvarel, papír, 1996, 23 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zimní Slunovrat
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:38
akvarel, papír, 1997, 20 x 12 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Faustův dům
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:39
akvarel, papír, 1997, 24 x 16,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Za letních dnů
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:40
akvarel, papír, 1981, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Letorosty
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:41
akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Kalvárie
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:42
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Fontána
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:43
akvarel, papír, 1990, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Eleusis
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:44
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Na motiv Svatohubertovský
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:45
akvarel, papír, 1981, 18,5 x 12,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Stalagmitus
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:46
akvarel, papír, 1996, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Dívá se na nás dolů
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:47
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Nalezení pokladu
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:48
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Plavba
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:49
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Fontana mystica
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:50
akvarel, papír, 1998, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Sibyla
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:51
akvarel, papír, 1999, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Chrámové okno života
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 17:52
akvarel, papír, 2000, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Chlapec a Ezopovy bajky
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 15:00
olej, plátno, pravděpodobně 18. století, 76 x 64 cm, rám, nabízený obraz představuje velmi půvabný pozdně barokní portrét mladého chlapce šlechtického původu. Stáří obrazu je odhadováno kolem roku 1740 – 1750 a svým charakterem připomíná portrétní styl Anthonyho van Dycka či švýcarského klasicistníh…
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK
Portrét ženy
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Odhadní cena: 8 000 - 10 000 CZK
Černá kuchyně
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
olej, plátno, 97,5 x 148 cm, rám, mimořádně krásná ukázka žánrového stylu malby po vzoru holandských mistrů. Stáří obrazu je odhadováno na konec 19. až počátek 20. století a mohl vzniknout jako zakázka pro zámecké prostory. Obraz představuje scénu z tzv. černé kuchyně, kde na otevřeném ohni připravu…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Odhadní cena: 24 000 - 28 000 CZK
Položka č.: 282884Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:32
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Položka č.: 282885Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:33
dřevoryt, 11,5 x 14,5 cm, značeno PD v desce, lehce pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Pobořená vesnice
Položka č.: 280919Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:35
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Tulipány
Položka č.: 282923Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:36
akvarel, tuš, papír, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Staroměstské náměstí
Položka č.: 254532Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Im weg
Položka č.: 269998Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:45
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)