Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 15:13

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 227948

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 15:17

    akvarel, tužka, papír, 2003, 28 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 15:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 15:25

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2021 15:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Plánované ukončení: 14. 04. 2021 14:15

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kajina

    Položka č.: 249354

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2021 14:37

    olej, karton, 23,5 x 30 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Děti

    Položka č.: 251447

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2021 14:55

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Mars

    Položka č.: 251463

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2021 15:03

    litografie, 32 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2021 15:13

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Mars

    Položka č.: 255245

    Plánované ukončení: 15. 04. 2021 15:33

    tuš, tužka, papír, 12,7 x 9,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Muži v salonu

    Položka č.: 254724

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 14:02

    olej, dřevěná deska, 9 x 12 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Na procházce

    Položka č.: 254797

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 19. 04. 2021 15:16

    kvaš, kombinovaná technika, papír, 104,2 x 138 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    V parku

    Položka č.: 255003

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2021 16:12

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Loď Franklin

    Položka č.: 255246

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:25

    akvarel, papír, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Položka č.: 255247

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:26

    olej, plátno, 36,5 x 44,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

    Položka č.: 255248

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:27

    olej, plátno, 48 x 63 cm, sign. PD, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Portrét Heleny Sukové

    Položka č.: 255249

    Plánované ukončení: 22. 04. 2021 14:28

    pastel, uhel, papír, 2003, 36,5 x 32 cm, sign. LD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • neurčený autor

    Položka č.: 255450

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:34

    litografie, 31,3 x 17 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 245703

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:36

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 237982

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:37

    olej, plátno, 45 x 58 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Hlavy

    Položka č.: 227598

    Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 19:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:02

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Zvíře (Ex libris Alois Kučik)

    Položka č.: 223985

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:08

    dřevoryt, 12 x 8 cm, LD značeno ve štočku JD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 225455

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:24

    litografie, 1961, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226999

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:32

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Třeboň – náměstí

    Položka č.: 228518

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 20:46

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Brána do Krumlovského zámku

    Položka č.: 232735

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:00

    litografie, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Ptáčci

    Položka č.: 232753

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 05. 2021 21:02

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)