Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:02

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 227948

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:10

    akvarel, tužka, papír, 2003, 28 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrad Kámen u Tábora

    Položka č.: 228661

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:16

    olej, karton, 40 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:19

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rybník

    Položka č.: 228672

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:20

    tempera, papír, 1967, 30 x 67 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2020 15:21

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2020 14:05

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zahrada v zimě

    Položka č.: 250700

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:25

    tuš, běloba, papír, 12 x 19,5 cm, sign. PD Š. B., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vzkříšení

    Položka č.: 250720

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:09

    akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lidové tance

    Položka č.: 250713

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:42

    dřevoryt, 2007, 28,3 x 22,8 cm, značeno LD HE07, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina pod sněhem

    Položka č.: 179364

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:23

    lept, 1924?, 19,7 x 14,6 cm, sign. PD nečitelně 24, značeno DU v desce H 48, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Smutná dívka

    Položka č.: 235637

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:24

    lavírovaná kresba tuší, běloba, papír, 21,8 x 18 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:52

    kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:56

    litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Voraři

    Položka č.: 243388

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:10

    dřevoryt, 32,3 x 21,3 cm, sign. PD, papírová pasparta, LN skvrna od vody a papír drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ovoce

    Položka č.: 243750

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:14

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, na několika místech drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Větvička

    Položka č.: 243751

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:16

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Květ

    Položka č.: 243752

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:18

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , utržený levý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Květ

    Položka č.: 243753

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:20

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vážka

    Položka č.: 243757

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 19:22

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, značeno pečetí PN pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Modrá kompozice

    Položka č.: 245298

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:14

    olej, dřevotříska, 2004, 69 x 48,7 cm, sign. PD, rám, malba na několika místech mírně odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Doteky času

    Položka č.: 245306

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:16

    litografie, 1991, 27,5 x 27 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 245364

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:24

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:30

    lavírovaná tuš, papír, 1958, 44 x 31,5 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Milenci

    Položka č.: 245401

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:36

    tužka, papír, 20 x 13 cm, sign. LD , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Neseme dary Ježíškovi

    Položka č.: 249479

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:10

    litografie, 1990, 8,2 x 18 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina s mostem

    Položka č.: 226420

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:34

    olej, karton , 40 x 56 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kladno

    Položka č.: 231337

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:48

    litografie, 1968, 25,5 x 40 cm, sign. PD, rám, č. 197/200, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:50

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 00:00

    litografie, 1980, 48 x 32,3 cm, sign. PD, rám, č. 71/75, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook