Václav Zykmund
(1914-1984)
No.: 931Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:13
pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Václav Zykmund
(1914-1984)
May night
No.: 281957Auction price: 720.000 CZK (30.000 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:24
oil, canvas, 1944, 46 x 35 cm, sign. lower/left V. Zykmund 44, frame
Current price: 720.000 CZK (30.000 €)
Estimate: 850 000 - 950 000 CZK