-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
No.: 276757Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276759Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276760Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:58
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276761Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276763Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276764Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:04
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276766Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:06
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
No.: 276768Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželé
No.: 276769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:10
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276772Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276774Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:14
litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276775Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:16
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276777Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:18
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276779Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:20
litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276780Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:22
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276781Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:24
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276782Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:26
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276784Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:28
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276785Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:30
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276786Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:32
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Merta
(1952)
Hole
No.: 281933Auction price: 9.500 CZK (396 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:00
serigraphy, 1998, 35,2 x 27,5 cm, sign. lower/right Jan Merta 98, frame, no. 49/100, the disciple of prof. O. Oplt, J. Ptacek
Current price: 9.500 CZK (396 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Do I like America? Does America like me?
No.: 281934Auction price: 9.500 CZK (396 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:01
serigraphy, 2002, 37,7 x 31,2 cm, sign. lower/right J. Merta 99, frame, no. 27/100, the disciple of prof. O. Oplt, J. Ptacek
Current price: 9.500 CZK (396 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Service
No.: 281935Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:02
serigraphy, 1997, 42 x 30 cm, sign. lower/right J. Merta 97, frame, no. 77/100, the disciple of prof. O. Oplt, J. Ptacek
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Candyfloss
No.: 281936Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:03
serigraphy, 1999, 35 x 28 cm, sign. lower/right Jan Merta 99, frame, no. 88/100, the disciple of prof. O. Oplt, J. Ptacek
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jiří John
(1923-1972)
The smell of grass
No.: 281937Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:04
dry needle, 1968, 34,8 x 23,4 cm, lower/right monogr. J. J. 68, E. A., the disciple of prof. Kaplicky, member of UB 12, The Umelecka beseda and SCUG
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 40 000 - 60 000 CZK
-
Bohuslav Reynek
(1982-1971)
Snow
No.: 281938Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:05
3 x dry needling, vše 13,5 x 8,5 cm, all sign. lower/right Reynek, incomplete cycle Snow. The file contains 3 dry needles (of the original 10). Original paper cover with introductory poem by Zdenek Řezniček. The etchings were printed by K. Sommer in Prague, the text was printed by Karel Kryl in Kr…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 90 000 - 120 000 CZK
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Defloration
No.: 281939Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:06
structural graphics, etching, 1962, 50,5 x 39,4 cm, sign. lower/right Elower/middle ard Ovčáček 1962, frame, no. 1/5, the disciple of prof. P. Matejka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 25 000 - 30 000 CZK
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Angel
No.: 281940Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:07
combined technique, collage, 2000, 58,7 x 41,5 cm, sign. on reverse lower/middle V. Janoušková, frame
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 25 000 - 35 000 CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Settings
No.: 281941Auction price: 34.000 CZK (1.417 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:08
assemblage, paper, 1993, 80 x 60 cm, sign. lower/middle Pacovská 93, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 34.000 CZK (1.417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 50 000 - 70 000 CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Sculpture on the surface
No.: 281942Auction price: 34.000 CZK (1.417 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:09
assemblage, paper, 1993, 77 x 53,5 cm, sign. lower/middle Pacovská 93, frame, 1993 exhibition label on the back, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 34.000 CZK (1.417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 50 000 - 70 000 CZK