Jaroslav Vožniak

(1933-2005)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Pocta Polockovi

    No.: 35

    Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lité laky, sololit, 120 x 181 cm, sign. vzadu Jaroslav Vožniak, dílo významného člena seskupení Šmidrové a jednoho z nejoriginálnějších českých umělců 20. století. Společně s Karlem Neprašem, Bedřichem Dlouhým a Janem Koblasou vyznával Jaroslav Vožniak estetiku divnosti, jež byla definována jako „zv…

    Current price: 75.000 CZK (3.125 €)