Václav Johanus
Jablíčko
Položka č.: 270452Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:40
serigrafie, 15,2 x 15 cm, sign. PD , pasparta, č. 17/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Markéta Mazancová
(1970)
Z mého pokoje
Položka č.: 270453Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:20
olej, plátno , 70 x 65 cm, klínový rám , na zadní straně autorčino věnování , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
E. Langer
Hrad Střekov
Položka č.: 270450Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:18
olej, plátno, 51 x 78 cm, sign. PD E. Langer, rám, malba poškozená a zažloutlá, rám na několika místech odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Portrét
Položka č.: 270432Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:08
tempera, běloba, tuš, karton, 1918, 37 x 34 cm, rám, PD Věnování: Na věčnou upomínku ? 1. září 1918, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Karel Vik
(1883-1964)
Šárka
Položka č.: 268826Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 20:36
dřevoryt, 1924, 50 x 59 cm, sign. PD J. Vik, značeno v desce LD VK 24, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříž…
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Jarmila Marešová
Slepice
Položka č.: 228558Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:43
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Helena Tomášková
Koráb
Položka č.: 270211Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:34
tisk, 9,9 x 10,5 cm, sign. DU H. Tomášková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Helena Tomášková
Balon
Položka č.: 270210Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:33
tisk, 10 x 10,5 cm, sign. DU H. Tomášková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Ondřej Michálek
Pokoj
Položka č.: 270204Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:26
dřevoryt, 1994, 9 x 15 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1994, č. 173/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Pata Karlova Mostu
Položka č.: 270202Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:24
suchá jehla, 12 x 7,7 cm, sign. PD J. Mádlo, 57/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Ulice
Položka č.: 270193Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:15
ocelorytina, 2,7 x 4,2 cm, značeno PD v desce J. Herčík, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Emler
(1912-1992)
Národní divadlo od řeky
Položka č.: 270256Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:03
litografie, 12,3 x 15 cm, sign. DU F. Emler, 89/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Emler
(1912-1992)
Malíř pražské ulice
Položka č.: 270257Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:02
litografie, 15,4 x 14,6 cm, sign. PD F. Emler, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Hadí žena
Položka č.: 270156Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:36
pastel, tužka, papír, 41,6 x 29,7 cm, sign. PD Liška B, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Rybí žena
Položka č.: 270157Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:35
pastel, tužka papír, 41,6 x 29,7 cm, sign. PD Liška B, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
J. B. Soudek
Zátiší s hnízdem
Položka č.: 256678Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:20
fotografie, 1973, 20,1 x 20,3 cm, sign. PD J/B/Soudek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Dostál
(1938-2022)
Na ulici
Položka č.: 270214Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:03
bromostříbrná fotografie, 37,2 x 26,8 cm, sign. Na zadní straně František Dostál, z cyklu Pražské příběhy (1970-2010), přehlý okraji, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Martin Beck
(1978)
Chlapec
Položka č.: 256782Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2023 18:02
fotografie, 2004, 32,2 x 28 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Znamení zvěrokruhu - Beran
Položka č.: 259996Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:17
lept, 10,5 x 8,7 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 4/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Karel Štěch
(1908-1982)
České Budějovice
Položka č.: 270152Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:14
barevný dřevoryt, 1955, 22,7 x 16,3 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
České Budějovice
Položka č.: 270153Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:13
barevný dřevoryt, 1955, 22,5 x 16 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Naděžda Synecká
(1926)
Praha ráno
Položka č.: 270149Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:09
lept, 21,5 x 39,5 cm, sign. PD N. Synecká, č. 20/100, v místě původní papsparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Svolinský
Ženský akt z profilu
Položka č.: 270148Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:08
litografie, 20,2 x 10,3 cm, sign. PD K. Svolinský, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petra Oriešková
Květinová žena
Položka č.: 270142Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:01
litografie, 1978, 19,2 x 12 cm, sign. LD P. Oriešková 1978, pasparta, č. 80/200, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Milada Kazdová
(1911-2001)
V zahradě
Položka č.: 259133Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:51
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
Váza se žlutými květy
Položka č.: 270131Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:49
litografie, 43 x 31,9 cm, sign. PD V. Fiala, autorský tisk, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Pozvánka
Položka č.: 270224Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:14
lept, 6,8 x 9,8 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Dynamické prostředí
Položka č.: 270228Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:10
litografie, 1996, 10,1 x 10,1 cm, sign. PD nečitelně, 43810, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Prague
Položka č.: 270229Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:09
tempera, papír, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Paní stromů
Položka č.: 270231Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:07
suchá jehla, 1988, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně 88, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu