E. Langer

  • E. Langer

    Hrad Střekov

    Položka č.: 270450

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:18

    olej, plátno, 51 x 78 cm, sign. PD E. Langer, rám, malba poškozená a zažloutlá, rám na několika místech odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)