Alois Moravec
Betlém
Položka č.: 1223Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:17
litografie, 1976, 22,8 x 15,8 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1977, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v horních rozích lehce otřepena, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
Rybář
Položka č.: 1224Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:18
litografie, 1946, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD AMoravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Z Českého Ráje
Položka č.: 1225Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:19
litografie, 1952, 16 x 22 cm, sign. DU AMoravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Antonín Morávek
(1896-1956)
Orel (Václava a Hana Jandovi, PF 1935)
Položka č.: 1226Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:20
dřevoryt, 1934, 11,6 x 8,9 cm, papír mírně zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Mrázek
(1926-2013)
Hoch
Položka č.: 1227Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:21
litografie, 1982, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD K. Mrázek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Letohrádek královny Anny
Položka č.: 1228Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:22
litografie, 1946, 18,5 x 9,5 cm, sign. DU Karel Müller, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rudolf Karel Nešvera
(1920)
Fons Libertatis
Položka č.: 1229Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:23
suchá jehla, 8,7 x 4,1 cm, sign. PD R. K. Nešvera, 43076, mírně zažloutlý papír
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Věra Nohelová
PF 2003
Položka č.: 1230Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:24
tuš, papír, 2002, 9,8 x 14,2 cm, monogramováno PD J. Č., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vojta Nolč
(1912-1989)
Květiny ve váze (PF 1965)
Položka č.: 1231Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:25
akvarel, fix, papír, 1964, 23,9 x 32,6 cm, sign. PD Vojta Holč, na pravé polovině malba květin, na levé polovině text: p. f. 165 Vojta Holč, papír ušpiněn, papír uprostřed přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák Aloise Boháče a Vladimíra Pukla v jejich uměleckých ateliérech, č…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Miloslav Nováček
(1923-1994)
Ruka
Položka č.: 1232Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:26
litografie, 8,2 x 7,7 cm, sign. DU M. Nováček, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Miloslav Nováček
(1923-1994)
Lidový motiv
Položka č.: 1233Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:27
dřevořez, 1969?, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU M. Nováček, uvnitř vepsáno PF 1970 a blíž neurčená signatura, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Josef Novák
(1902-1987)
Položka č.: 1234Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:28
bromostříbrná fotografie, 1979, 20 x 16,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
J. Novotný
Muž a žena
Položka č.: 1235Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:29
suchá jehla, 1985, 8,5 x 7 cm, sign. PD J. Novotný 85, č. 7/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Oberthor
PF 1973
Položka č.: 1236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:30
litografie, 1972, 10 x 20 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Oberthor
Stegosaurus
Položka č.: 1237Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:31
litografie, 1973, 20,2 x 8 cm, sign. LD K. Oberthor 73, PF 1974, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Oberthor
PF 1985
Položka č.: 1238Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:32
litografie, 1984, 15 x 10,5 cm, sign. DU K. Oberthor 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Oberthor
Panna Marie s Ježíšem
Položka č.: 1239Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:33
litografie, 1990, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU K. Oberhor 90, P.F. 1991, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Oberthor
PF 1961
Položka č.: 1240Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:34
litografie, 1990, 15,3 x 22 cm, sign. DU K. Oberthor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Oberthor
Tři králové
Položka č.: 1241Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:35
litografie, 1959, 17,4 x 12 cm, sign. DU K. Oberthor, na druhé straně věnování: Mnoho úspěchů Vám a Vaši ctěné rodině přejí Marie a Karel Oberthorovi. Praha 2. ledna 1960, PF 1960, na papíře skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na …
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Antonín Odehnal
(1931-2017)
Moře
Položka č.: 1242Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:36
dřevoryt, 1985, 8 x 18 cm, sign. PD A. Odehnal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Otava
(1950)
Položka č.: 1243Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:37
suchá jehla, 1976, 8,5 x 14,7 cm, sign. PD Jan Otava, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michal Pastorák
Schoulená
Položka č.: 1244Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:38
linoryt, 1983, 11,6 x 9,8 cm, sign. PD Pastorák 83, č. 138/200, papír uprostřed přeložen - na levé půlce papíru grafika, na pravé půlce papíru PF 1984, Burdátš, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Peterka
(1920-2007)
Položka č.: 1245Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:39
linoryt, 8,5 x 19 cm, sign. PD F. Peterka, novoročenka Mudr. Vladimír Servus, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Peterka
(1920-2007)
Západ slunce
Položka č.: 1246Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:40
serigrafie, tempera, papír, 1974, 15 x 11 cm, sign. LD F. Peterka, PF 1975, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Praga
Položka č.: 1247Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:41
tisk, 1982, 21 x 29,7 cm, sign. DU Pitrmann, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vilém Plocek
(1930-2001)
PF 1976
Položka č.: 1248Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:42
litografie, 1974, 15 x 21 cm, sign. v tisku, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Pokluda
(1919)
Vánoce
Položka č.: 1249Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:43
litografie, 20 x 10 cm, sign. LD Pokluda, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Poláček
(1935-2000)
Pták
Položka č.: 1250Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:44
litografie, 1987, 5 x 3 cm, sign. UD J. Poláček 87, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jordan Popov
Láska není ničí majetek
Položka č.: 1251Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:45
litografie, 1981, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD Jordan, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Příbramský
(1920)
Korouhvička
Položka č.: 1252Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:46
lept, 1967, 17,7 x 5,9 cm, sign. LD Příbramský 67, PF 1968, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)