Jana Leischnerová
(1937)
PF 1986
Položka č.: 1193Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:47
litografie, 1985, 16,3 x 10,7 cm, DU J. Leischnerová, č. 53/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jana Leischnerová
(1937)
PF 1985
Položka č.: 1194Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:48
litografie, 1984, 16 x 11,2 cm, sign. DU J. Leischnerová, č. 20/27, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jana Leischnerová
(1937)
PF 1983
Položka č.: 1195Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:49
litografie, 1982, 19 x 12,5 cm, sign. PD Jana Leischnerová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jana Leischnerová
(1937)
PF 1980
Položka č.: 1196Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:50
litografie, 1979, 12,7 x 9,5 cm, sign. PD Jana Leischnerová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Pavel Lisý
Betlém
Položka č.: 1197Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:51
serigrafie, 1967, 16 x 23,5 cm, značeno PD P. Lisý 67, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jana Lochovská
(1958-2007)
Květina
Položka č.: 1198Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:52
linoryt, 1988, 13,5 x 10,2 cm, sign. PD J. Lochovská 88, č. 23/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Volnost
Položka č.: 1199Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:53
litografie, 1976, 19 x 14 cm, sign, LD Lukavský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Ve vysokých horách
Položka č.: 1200Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:54
litografie, 1982, 19,5 x 26,5 cm, sign. PD Lukavský, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Šerpa
Položka č.: 1201Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:55
litografie, 1979, 26 x 16 cm, sign. PD Lukavský, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
PF 1975 - Karlův most
Položka č.: 1202Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:56
litografie, 1974, 21 x 21 cm, sign. PD Lukavský, pf, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
PF 1961
Položka č.: 1203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:57
litografie, 1960, 12,5 x 18 cm, sign. PD Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Chrám sv. Víta
Položka č.: 1204Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:58
lept, 1955, 13 x 9 cm, sign. PD Mašek V., P. F. 1955, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Milan Mejstřík
Abstrakce
Položka č.: 1205Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:59
akvarel, papír?, 1984, 13,5 x 6,8 cm, sign. DU Milan Mejstřík, č. 33/115, PF, s přáním, autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Mézl
Podloubí (PF 1965)
Položka č.: 1206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:00
dřevoryt, 11 x 7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rastislav Michal
(1936-2022)
Dáma u mostu
Položka č.: 1207Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:01
dřevoryt, 1965, 12 x 9 cm, sign. PD Michal, PF 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Rastislav Michal
(1936-2022)
Noční pár
Položka č.: 1208Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:02
dřevoryt, 1965, 11,5 x 10 cm, sign. PD Michal, PF 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Rastislav Michal
(1936-2022)
Dáma a měsíc
Položka č.: 1209Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:03
dřevoryt, 1965, 9 x 10,2 cm, sign. PD Michal, PF 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Rastislav Michal
(1936-2022)
PF 1970
Položka č.: 1210Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:04
litografie, 1969, 20 x 11 cm, sign. PD Michal, 82/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rastislav Michal
(1936-2022)
PF 1970
Položka č.: 1211Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:05
litografie, 1969, 20 x 10 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rastislav Michal
(1936-2022)
PF 1970
Položka č.: 1212Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:06
litografie, 1969, 20 x 11 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rastislav Michal
(1936-2022)
PF 1972
Položka č.: 1213Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:07
litografie, 1971, 16 x 11 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rastislav Michal
(1936-2022)
PF 1972
Položka č.: 1214Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:08
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Minář
PF 2018
Položka č.: 1215Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:09
lept, 9 x 16,5 cm, sign. DU, č. 25/50, pf , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Minář
Pour Féliciter
Položka č.: 1216Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:10
lept, 2017, 12,3 x 1,7 cm, sign. DU, č. 26/80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Moravec
Betlém
Položka č.: 1217Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:11
litografie, akvarel, 9,5 x 12,7 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Na člunu
Položka č.: 1218Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:12
litografie, akvarel, 1970, 15,7 x 22,9 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1971, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v rozích mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamt…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Odpočívající
Položka č.: 1219Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:13
tuš, akvarel, papír, 1981, 16 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1982, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
PF 1976
Položka č.: 1220Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:14
litografie, akvarel, 1975, 11,1 x 7,9 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Rodinný zmatek
Položka č.: 1221Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:15
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Hudebníci
Položka č.: 1222Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:16
litografie, 1973, 17 x 24 cm, sign. PD AMoravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)