• Jana Leischnerová

    (1937)

    PF 1986

    Položka č.: 1193

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:47

    litografie, 1985, 16,3 x 10,7 cm, DU J. Leischnerová, č. 53/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jana Leischnerová

    (1937)

    PF 1985

    Položka č.: 1194

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:48

    litografie, 1984, 16 x 11,2 cm, sign. DU J. Leischnerová, č. 20/27, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jana Leischnerová

    (1937)

    PF 1983

    Položka č.: 1195

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:49

    litografie, 1982, 19 x 12,5 cm, sign. PD Jana Leischnerová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jana Leischnerová

    (1937)

    PF 1980

    Položka č.: 1196

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:50

    litografie, 1979, 12,7 x 9,5 cm, sign. PD Jana Leischnerová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Pavel Lisý

    Betlém

    Položka č.: 1197

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:51

    serigrafie, 1967, 16 x 23,5 cm, značeno PD P. Lisý 67, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jana Lochovská

    (1958-2007)

    Květina

    Položka č.: 1198

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:52

    linoryt, 1988, 13,5 x 10,2 cm, sign. PD J. Lochovská 88, č. 23/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Volnost

    Položka č.: 1199

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:53

    litografie, 1976, 19 x 14 cm, sign, LD Lukavský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Ve vysokých horách

    Položka č.: 1200

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:54

    litografie, 1982, 19,5 x 26,5 cm, sign. PD Lukavský, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Šerpa

    Položka č.: 1201

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:55

    litografie, 1979, 26 x 16 cm, sign. PD Lukavský, přehnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    PF 1975 - Karlův most

    Položka č.: 1202

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:56

    litografie, 1974, 21 x 21 cm, sign. PD Lukavský, pf, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    PF 1961

    Položka č.: 1203

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:57

    litografie, 1960, 12,5 x 18 cm, sign. PD Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 1204

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:58

    lept, 1955, 13 x 9 cm, sign. PD Mašek V., P. F. 1955, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Milan Mejstřík

    Abstrakce

    Položka č.: 1205

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 17:59

    akvarel, papír?, 1984, 13,5 x 6,8 cm, sign. DU Milan Mejstřík, č. 33/115, PF, s přáním, autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Zdeněk Mézl

    Podloubí (PF 1965)

    Položka č.: 1206

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:00

    dřevoryt, 11 x 7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    Dáma u mostu

    Položka č.: 1207

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:01

    dřevoryt, 1965, 12 x 9 cm, sign. PD Michal, PF 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    Noční pár

    Položka č.: 1208

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:02

    dřevoryt, 1965, 11,5 x 10 cm, sign. PD Michal, PF 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    Dáma a měsíc

    Položka č.: 1209

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:03

    dřevoryt, 1965, 9 x 10,2 cm, sign. PD Michal, PF 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    PF 1970

    Položka č.: 1210

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:04

    litografie, 1969, 20 x 11 cm, sign. PD Michal, 82/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    PF 1970

    Položka č.: 1211

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:05

    litografie, 1969, 20 x 10 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    PF 1970

    Položka č.: 1212

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:06

    litografie, 1969, 20 x 11 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    PF 1972

    Položka č.: 1213

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:07

    litografie, 1971, 16 x 11 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    PF 1972

    Položka č.: 1214

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:08

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Minář

    PF 2018

    Položka č.: 1215

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:09

    lept, 9 x 16,5 cm, sign. DU, č. 25/50, pf , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Minář

    Pour Féliciter

    Položka č.: 1216

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:10

    lept, 2017, 12,3 x 1,7 cm, sign. DU, č. 26/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Betlém

    Položka č.: 1217

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:11

    litografie, akvarel, 9,5 x 12,7 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Na člunu

    Položka č.: 1218

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:12

    litografie, akvarel, 1970, 15,7 x 22,9 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1971, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, v rozích mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamt…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Odpočívající

    Položka č.: 1219

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:13

    tuš, akvarel, papír, 1981, 16 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1982, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    PF 1976

    Položka č.: 1220

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:14

    litografie, akvarel, 1975, 11,1 x 7,9 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Rodinný zmatek

    Položka č.: 1221

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:15

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    Položka č.: 1222

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2026 18:16

    litografie, 1973, 17 x 24 cm, sign. PD AMoravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)