Oldřich Jelen

(1961)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Maják

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:42

    litografie, 2021, 34,8 x 30,5 cm, sign. PD JELEN 2021, č. 84/120, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)