Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)