Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
No.: 282Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
No.: 281Auction price: 1.500 CZK (63 €)
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)