Massimo Salvadori

  • Massimo Salvadori

    L55L7

    No.: 115

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori

    Current price: 20.000 CZK (834 €)