Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
No.: 302Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…
Current price: 6.800 CZK (284 €)