Jan Halla
(1926-1988)
Na plese
No.: 479Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:41
suchá jehla, 22 x 33,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, zkušební tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Cesta vesnici
No.: 478Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:40
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Polabí
No.: 477Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:39
serigrafie, 28 x 42,5 cm, sign. PD J. Grus, 100/150, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
Current price: 1.200 CZK (50 €)
František Gross
(1909-1985)
Strojky
No.: 476Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:38
2 x litografie, dvakrát 18 x 18,7 cm, sign. PD F. Gross / sign. PN F. Gross, rám, č. 197/200 a č. 198/200, mírně zažloutlý papír, rámy zašlé, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Assoc…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Ladislav Grosman
Krásy staré Prahy
No.: 475Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:37
5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Ingrid Glaserová
Kolotoč
No.: 474Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:36
lept, 1992, 64,5 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 31/60, ohnutý pravý dolní roh, zašpiněné okraje, the disciple of prof. Jagr at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, studied at Rietveld Academy in Amsterdam
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Ingrid Glaserová
Panna
No.: 473Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:35
akvatinta, lept, 65 x 49,5 cm, sign. PD I. Glaserová, č. 14/120, při okrajích ohmataný papír, rohy ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Jagr at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, studied at Rietveld Academy in Amsterdam
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Christo Gergov
Karlův most
No.: 472Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:34
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, sign. PD Gergov, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Wilhelm Gause
(1853-1916)
Zum Abert Carlsbad
No.: 471Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:33
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Josef Gabriel
(1902-1970)
No.: 470Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:32
olej, karton, 1940, 41,5 x 69 cm, sign. PN JGabriel 40, rám, na zadní straně útržek původního štítku se jménem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Mak at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague
Karel Gabriel
(1891-1963)
Praha intimní
No.: 469Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:31
bibliofilie, 6x lept K. Gabriel, vše sign., vlastním nákladem, Praha 1944, volné listy v deskách, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kulec and S.A. Mako at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Adolph Frohner
(1934-2007)
Der Frauenmann - Die MannFrau
No.: 468Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:30
lept, 1993, 66 x 49 cm, sign. PD A. Frohner 93, zkušebný tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Miloš Franče
(1928-2007)
No.: 467Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:29
lept, 1991, 40,7 x 31 cm, sign. PD M. Franče 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Andrea Forsterová
Kontemplace
No.: 466Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:28
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Strahovská zahrada
No.: 465Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:27
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Krkonoše
No.: 464Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:26
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
No.: 463Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:25
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel K. Farský
(1880-1927)
Kupky sena
No.: 462Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:24
olej, papír, 29,5 x 43,5 cm, sign. LD K. Farský, rám, na papírové paspartě na dvou místech skvrny, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Valentin Alexandrovič Fadějev
(1911-1990)
Taškent
No.: 461Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:23
olej, plátno, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD a na zadní straně, na zadní straně popsáno azbukou: Fadeev 81, V starom gorode, štítek taškentského uměleckého kombinátu Rassom s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Emler
(1912-1992)
No.: 460Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:22
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Vlastimil Elšík
No.: 459Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:21
linoryt, 2023, 36.6 x 26.2 cm, sign. PD Elšík Vlastimil 2023, rám, č 6/28, Aantiqari.at Radhošťská,
Vlastimil Elšík
No.: 458Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:20
tuš, pastel, papír, 2022, 69 x 49 cm, sign. PD Elšík Vlastimil 2022, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Dieter Eckert
Kompozice II
No.: 457Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:19
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Current price: 500 CZK (21 €)
Dieter Eckert
No.: 456Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:18
litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Duchoň
Majáky básníků
No.: 454Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:16
barevný dřevořez, 1959, 31,4 x 46 cm, sign. PD j. duchoň 1959, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Josef Dudek
Seriál beze slov
No.: 453Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:15
lept, 1994, 45 x 33,5 cm, sign. PD Dudek 94, č. 7/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Renata Drábková
(1969)
Arunačala
No.: 452Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:14
zlatá barva, indický ruční papír, 2013, 82 x 60 cm, PD Renáta
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy
No.: 451Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:13
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
No.: 450Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:12
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Psí příběhy
No.: 449Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:11