Ondřej Coufal
(1979)
Ryby
No.: 430Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 10:52
olej, plátno, 2022, 63 x 60 cm, sign. PD O. Coufal 22, klínový rám, na pár místech na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Ondřej Coufal
(1979)
Domluva
No.: 281643Auction price: 6.900 CZK (288 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:26
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.900 CZK (288 €)