Boris Jirků

  • Boris Jirků

    Klid v Dojan Nunac

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Boris Jirků

    Postava II

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Boris Jirků

    Postava I

    Položka č.: 311

    akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes