Bohuslav Reynek
(1892-1971)
V zahradě
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:06
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Marnotratný syn
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:05
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Motýl
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:04
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Pastorále
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:03
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Svatá rodina
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:02
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kristus
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:01
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ukřižování
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
František Gross
(1909-1985)
Zátiší s konvicí a ovocem
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 19:47
tužka, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Otakar Hůrka
(1889-1966)
Chalupa
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 19:25
olej, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD Otakar Hůrka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Tomáš Němec
(1986)
Posezení
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:59
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Květa Monhartová
Obrana
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:50
olej, plátno, 1989, 115 x 97 cm, sign. LD K. Monhartová 89, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Karel Demel
(1942-2024)
Spící
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:37
tužka, akvarel, papír, 1977, 50 x 70 cm, sign. PD Karel Demel, velkoformátová kresba s akvarelem představuje snovou, symbolicky laděnou ženskou postavu ve spánku, typickou pro rané období Karla Demela. Autor zde kombinuje jemnou lineární kresbu tužkou s lazurním akvarelovým podmalováním, čímž dosahu…
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Zdena Fibichová
(1933-1991)
Ptáček
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 68.000 CZK (2.834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 16:59
pálená hlína, glazura, 1986, v. 46,5 cm, monogr. na podstavci ZF, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes
Aktuální cena: 68.000 CZK (2.834 €)
Kamil Lhoták
Kočárek
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 16:44
tuš, papír, 1950, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 50, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Zdeněk Sklenář
(1910-1986)
Podzim
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 16:34
litografie, 15,8 x 11 cm, sign. DU Sklenář, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
Adolf Born
(1930-2016)
Triptych
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2025 20:00
3 x grafický list, 14,5 x 9; 14 x 20; 20 x 14,5 cm, vše sign. ABorn, rám, 1x lept, 2x litografie, vše adjustováno v jednom rámu, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Půlměsíc
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:40
litografie, 2008, 26 x 32 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Igor Grimmich
(1979)
Nový druh
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:04
litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 67/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jan Saudek
Tanečnice stříbrná medaile 5oz
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 13.800 CZK (575 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2025 18:02
ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 155,5 g, reverse proof, 2023, průměr: 65 mm cm, č. 403/500, plastová kapsle, dřevěné pouzdro, certifikát, Autor: Vojtěch Dostál DiS/Petra Brodská Dis, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 13.800 CZK (575 €)
Jan Saudek
Life stříbrná medaile 5oz
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 13.800 CZK (575 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2025 18:01
ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 155,5 g, reverse proof, 2022, průměr: 65 mm cm, č. 474/500, plastová kapsle, dřevěné pouzdro, certifikát, Autor: Vojtěch Dostál DiS/Petra Brodská Dis, studium na Státní grafické škole v Praze
Jan Saudek
Marie č.1 stříbrná medaile 1oz
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 13.800 CZK (575 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2025 18:00
ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 31,1 g, proof, 2021, průměr: 37 mm cm, č. 98/500, plastová kapsle, blistr, Autor: Vojtěch Dostál DiS/Petra Brodská Dis, studium na Státní grafické škole v Praze
Ptáček
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 19:06
sklo, v. 8,5 cm, ulomená část zobáčku
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Slon
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 19:05
sklo, v. 12 cm
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zlatá Praha
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 19:02
litografie, 10 x 19,5 cm, sign. LD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Štěpánek
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 19:00
litografie, 1945, 9 x 12,5 cm, sign. PD Štěpánek 45, č. 4/100
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Ivan Komárek
Nesvatá trojice
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:58
litografie, 2009, 23 x 31 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 41/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:57
pastel, papír, 1991, 11 x 16,5 cm
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Čtenář
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:53
rytina z želatiny, 13,5 x 9 cm, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Sedící muž
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:50
serigrafie, 26 x17,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Mein Gatte
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:49
tisk, 19 x 20 cm, PD značeno DB, č. 184/200
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)