• Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    V zahradě

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Marnotratný syn

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:05

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Motýl

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:04

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 12 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Pastorále

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:03

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 17 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Svatá rodina

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:02

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 13 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kristus

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:01

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ukřižování

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:00

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 19:47

    tužka, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Chalupa

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 19:25

    olej, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD Otakar Hůrka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Tomáš Němec

    (1986)

    Posezení

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:59

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Květa Monhartová

    Obrana

    Položka č.: 171

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:50

    olej, plátno, 1989, 115 x 97 cm, sign. LD K. Monhartová 89, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Karel Demel

    (1942-2024)

    Spící

    Položka č.: 158

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:37

    tužka, akvarel, papír, 1977, 50 x 70 cm, sign. PD Karel Demel, velkoformátová kresba s akvarelem představuje snovou, symbolicky laděnou ženskou postavu ve spánku, typickou pro rané období Karla Demela. Autor zde kombinuje jemnou lineární kresbu tužkou s lazurním akvarelovým podmalováním, čímž dosahu…

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Ptáček

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 68.000 CZK (2.834 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 16:59

    pálená hlína, glazura, 1986, v. 46,5 cm, monogr. na podstavci ZF, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 68.000 CZK (2.834 €)

  • Kamil Lhoták

    Kočárek

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 16:44

    tuš, papír, 1950, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 50, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Podzim

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 16:34

    litografie, 15,8 x 11 cm, sign. DU Sklenář, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Triptych

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2025 20:00

    3 x grafický list, 14,5 x 9; 14 x 20; 20 x 14,5 cm, vše sign. ABorn, rám, 1x lept, 2x litografie, vše adjustováno v jednom rámu, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Půlměsíc

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:40

    litografie, 2008, 26 x 32 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2025 17:04

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 67/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    Tanečnice stříbrná medaile 5oz

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (575 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2025 18:02

    ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 155,5 g, reverse proof, 2023, průměr: 65 mm cm, č. 403/500, plastová kapsle, dřevěné pouzdro, certifikát, Autor: Vojtěch Dostál DiS/Petra Brodská Dis, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 13.800 CZK (575 €)

  • Jan Saudek

    Life stříbrná medaile 5oz

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2025 18:01

    ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 155,5 g, reverse proof, 2022, průměr: 65 mm cm, č. 474/500, plastová kapsle, dřevěné pouzdro, certifikát, Autor: Vojtěch Dostál DiS/Petra Brodská Dis, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Marie č.1 stříbrná medaile 1oz

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2025 18:00

    ryzost: Ag 999 / 1000, váha: 31,1 g, proof, 2021, průměr: 37 mm cm, č. 98/500, plastová kapsle, blistr, Autor: Vojtěch Dostál DiS/Petra Brodská Dis, studium na Státní grafické škole v Praze

    Ptáček

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 19:06

    sklo, v. 8,5 cm, ulomená část zobáčku

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Slon

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 19:05

    sklo, v. 12 cm

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Zlatá Praha

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 19:02

    litografie, 10 x 19,5 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Štěpánek

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 19:00

    litografie, 1945, 9 x 12,5 cm, sign. PD Štěpánek 45, č. 4/100

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Nesvatá trojice

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:58

    litografie, 2009, 23 x 31 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 41/100, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:57

    pastel, papír, 1991, 11 x 16,5 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Čtenář

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:53

    rytina z želatiny, 13,5 x 9 cm, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Sedící muž

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:50

    serigrafie, 26 x17,5 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Mein Gatte

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:49

    tisk, 19 x 20 cm, PD značeno DB, č. 184/200

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)