• Josef Liesler

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:49

    lept, 16 x 13,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Obličej

    Položka č.: 774

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:48

    lept, 1987, 23 x 15,5 cm, sign. PD J. Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Muzikant

    Položka č.: 773

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:47

    lept, 1984, 17,5 x 10,5 cm, sign. DU Liesler 84 , žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Můza

    Položka č.: 772

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:46

    lept, 1984, 17,5 x 10,5 cm, sign. DU Liesler 84, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Klobouky

    Položka č.: 771

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:45

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Noční ptáček

    Položka č.: 770

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:44

    litografie, 1986, 27 x 21,8 cm, sign. PD Liesler 86, 42/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    10 studií hlav z cesty na Slovensko a na Strážnické slavnosti

    Položka č.: 769

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:43

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Liesler

    Dobrý den, domove

    Položka č.: 768

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 12:42

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, 127/130, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Josef Liesler

    Nos

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2021 15:00

    litografie, 1993, 54 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 93, na zadní straně razítko ART PRINT JIŘÍ LÍPA, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Liesler

    Zátiší s paprikami II.

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    pastel, uhel, papír, 1961, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Liesler 61, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Josef Liesler

    Středomoří I.

    Položka č.: 151

    pastel, uhel, papír, 1961, 41,5 x 29,8 cm, sign. PD Liesler 61, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Středomoří II.

    Položka č.: 150

    pastel, uhel, papír, 1961, 29,8 x 41,5 cm, sign. PD Liesler 61, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Zátiší s paprikami

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    pastel, uhel, papír, 1961, 43,5 x 32,5 cm, sign. PD Liesler 61, při okraji zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Edgar Alan Poe: Zlatý Scarabeus

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, 23 x 14,5 cm, osm litografií Josefa Lieslera (sign. ve frontispisu), vložený samostatný list: „vzkaz“ Účastníkům Ráje knihomilů, ELK, Praha 1948, 9. sv. edice Ráj knihomilů, typo. Rudolf Hála, Ex. 48/301 na ručním papíře zerkallském, suchá pečeť, 148 s., volné archy v kartonovém přebalu…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Poesie podloubí

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 15:00

    litografie, 1979, 38 x 48 cm, sign. PD Liesler 79, 16/120, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

    Odhadní cena: 6 500 - 9 000 Kč CZK

  • Josef Liesler

    Znamení života

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    tempera, tuš, běloba, pastel, tužka, papír, 1968, 31 x 88 cm, sign. PD Liesler 68, Jedna z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věnoval se grafice, ma…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK

  • Josef Liesler

    Na scéně

    Položka č.: 106

    tempera, tuš, běloba, papír, 29,8 x 17,5 cm, sign. PD Liesler, na zadní straně popsáno: Majetek mistra J. Průchy, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 Kč CZK

  • Josef Liesler

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 5.100 CZK (204 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2021 08:40

    litografie, 43 x 32 cm, sign. PD Liesler 80, pasparta, rám, č. 34/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 5.100 CZK (204 €)

  • Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 237

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2021 12:56

  • Josef Liesler

    Koráb

    Položka č.: 757

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 11:28

    litografie, 1994, 17,4 x 15,5 cm, sign. PD Liesler 94, č. 111/207, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Liesler

    Brýle mámení

    Položka č.: 756

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 11:27

    litografie, 1994, 20,9 x 15,4 cm, sign. PD Liesler 94, č. 113/207, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Liesler

    Žena (PF 1973 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:43

    litografie, 1972, 16,7 x 11,7 cm, sign. DU Liesler , antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Tvář

    Položka č.: 226373

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 05. 2021 14:16

    dřevoryt, 1964, 22 x 38 cm, sign. NU Liesler 64, č. 19/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 251142

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:30

    litografie, 1977, 12 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 77, tištěno jako přání: papír uprostřed přeložen, na levé straně grafika, na pravé straně papíru přání od Lumíra Randýska, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny …

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Květy

    Položka č.: 250956

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 19:24

    dřevoryt, 1980, 14 x 8,4 cm, sign. DU Liesler 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Lampa

    Položka č.: 250951

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:04

    dřevoryt, 1982, 16,5 X 9,1 cm, sign. DU Liesler 82, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Benátky

    Položka č.: 254586

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2021 14:30

    litografie, 1961, 10 x 14 cm, sign. LD Liesler 61, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Ex libris D. F. L. Heidenreichovi

    Položka č.: 210947

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2021 18:10

    litografie, 1976, 13,8 x 7 cm, sign. PN Liesler 76, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    V hlubinách moře

    Položka č.: 250955

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2021 19:48

    dřevoryt, 1982, 16,5 x 9 cm, sign. DU Liesler 82, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    Položka č.: 242988

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2021 22:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)