• Josef Liesler

    Modrá hlava

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 56.000 CZK (2.334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 15:00

    olej, překližka, 1947, 36,8 x 30,2 cm, sign. PD Liesler 47, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 56.000 CZK (2.334 €)

  • Josef Liesler

    Mezi ostravskými haldami

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    tempera, karton, 1950, 60,4 x 85,2 cm, sign. LD Liesler 50, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

  • Josef Liesler

    Mám Dürera v psacím stroji…

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    litografie, 1981, 49 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 81, rám, č. 126/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

    Odhadní cena: 5 500 - 7 000 Kč CZK

  • Josef Liesler

    Návrh na interiérovou výzdobu

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    tempera, tužka, koláž, papír, 1969, 31,5 x 88 cm, sign. PD Liesler 69, na zadní straně popsáno autorem: Arch. Eisenreich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK

  • Josef Liesler

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:57

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Ex libris Jany Zavadilové

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:21

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Kořalka

    Položka č.: 386

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 14:25

    litografie, 1979, 31 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 79, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Josef Liesler

    To všecho dělá čas

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 08:03

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Tajemství

    Položka č.: 849

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:08

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Liesler

    Spiele, Ex Libris

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:54

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Liesler

    Věnec

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Podpis

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    podpis, 25 x 18 cm, podpis na papíře s vyobrazením autora, volný list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Čeští básníci a grafici Divadlu hudby

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Liesler

    Jos. Hora: Zápisky z nemoci

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    bibliofilie, 5 x sign. litografie a obálka Jos. Liesler, vydal Melantrich, Praha 1946, cpl. vazba s ob., 92s., obálka při krajích odřená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Liesler

    Ve Vítkovických železárnách

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    tempera, karton, 1950, 60 x 86,5 cm, sign. LD Liesler 1950, na zadní straně autorský štítek s popisem a štítek galerie Dílo, nabízenou temperu Liesler vytvořil dva roky, poté co se Skupina 42 rozpustila. V ní se věnoval zobrazení každodenních věcí a všedních výjevů v duchu fantaskního realismu. Její…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 55 000 Kč CZK

  • Josef Liesler

    Důl Klement Gottwald na Ostravsku

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    tempera, karton, 1950, 60,5 x 85,5 cm, sign. LD Liesler 1950, na zadní straně popsáno autorem, Josef Liesler je jednou z nejvýraznějších postav českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Josef Liesler

    Tichý Don 1, II. díl

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.542 €)

    Aktuální cena: 37.000 CZK (1.542 €)

  • Josef Liesler

    Fašistická gesta

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, překližka, 1948, 35 x 49,5 cm, sign. DU Liesler 48, na zadní straně štítek s popisem a razítko VYSTAVENO V MÁNESU 1948, Josef Liesler patří mezi nejvýraznější postavy českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých um…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

  • Josef Liesler

    Stefan Zweig: Královská hra

    Položka č.: 276577

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 16:56

    kniha, 6x barevných sign. kamenorytin a obálka J. Liesler, vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1948, 3300 výtisků, 125 s., brož., obálka při okrajích poškozená, drobné skvrny, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Holla…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Položka č.: 274078

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:48

    litografie, 1977, 12,5 x 8 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Momment Dali na břehu moře

    Položka č.: 273745

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 11:55

    litografie, 1977, 70 x 52 cm, sign. PD Liesler 77, č. 23/90, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Josef Liesler

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 267289

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 19:22

    litografie, 35,2 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, mírně zažloutlý papír grafiky i pasparty, rám mísrty odštípnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Liesler

    Diamant

    Položka č.: 268986

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:28

    lept, 1982, 15,5 x 9,5 cm, sign. DU Liesler 82, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 268741

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:23

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Kuchtík

    Položka č.: 268702

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 13:44

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Dívka s míčem

    Položka č.: 249630

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:40

    litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    Položka č.: 249633

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:56

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu