• Josef Liesler

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 13:22

    lept, 1965, 18 x 30,3 cm, sign. PD Liesler 65, 40/75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 13:21

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 93/140, vzadu popsáno, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2020 15:00

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Blackout

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 1969, 52 x 42,5 cm, sign. PD Liesler 69, č. 70/75, při levém dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Liesler

    Madame de Thebe

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    litografie, 1969, 65 x 49 cm, sign. PD Liesler 69, č. 3/80, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 323

  • Josef Liesler

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Žena v kabátě

    Položka č.: 673

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:27

    uhel, akvarel, papír, 1956, 34 x 24 cm, sign. LD Liesler 1956, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Muž v modré čapce

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:26

    pastel, akvarel, papír, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, značeno PD: volně podle M. Maukacziho, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Liesler

    Muž ve slováckém oděvu

    Položka č.: 674

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:25

    pastel,akvarel, papír, 1956, 36,5 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Také jedno Faunovo odpoledne

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Liesler

    Alena Vrbová: Fontana di Trevi

    Položka č.: 36

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Pražská plovárna

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    tempera, papír, 1969, 21 x 20 cm, sign. PD Liesler 69, pasparta, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 679

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 08:24

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Vítězslav Nezval - Sloky o Praze

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:48

    bibliofilie, 43 x 31 cm, pův. litografie J. Lieslera, vyd. ČSVU, Praha, 1956, volné listy v ob., 28s., obálka mírně ušpiněná, razítko redakce Obrany lidu v tiráži, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:16

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Náčrtky a kresby Josefa Lieslera

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 19:04

    katalog, 21 x 15 cm, podpis výtvarníka na titl. straně, nakl. Galerie Jos. R. Vilímek,1946, Praha, sešit s obálkou, lehce opotřebená obálka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Josef Liesler - retrospektivní výběr z díla

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 19:26

    katalog, 1987, 23 x 23 cm, podpis výtvarníka na titulní straně a u prvního vyobrazení, nakl. Galérie umění Karlovy Vary, původní brožovaná vazba, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Se…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    grafika, kresby, tempery, art protisy

    Položka č.: 1196

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 01:06

    plakát k výstavě, serigrafie, 1976, 86 x 61 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris J. Souverein

    Položka č.: 245502

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 15:08

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris Emanuel Křenek

    Položka č.: 245501

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 15:07

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Postava na lodi

    Položka č.: 244793

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2020 15:38

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Při západu slunce

    Položka č.: 204991

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:26

    litografie, 1984, 19 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 84, 109/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Dobrou noc, domove!

    Položka č.: 244450

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 04. 2020 18:37

    litografie, 1980, 48,8 x 29,8 cm, sign. PD Liesler 80, 42/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Na mostě

    Položka č.: 243298

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 22:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu