František Tavík Šimon

(1877-1942)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Bukinisté v Paříži

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Bouře na horách

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    lept, 1922, 18 x 24,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, značeno na desce LD TFŠ, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    PF 1929

    Položka č.: 947

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 14:29

    lept, 12,3 x 7,5 cm, sign. DU T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Exlibris Popisný seznam 1910 - 1932

    Položka č.: 1680

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 21:21

    bibliofilie, vydal a sestavil Václav Rytíř, Úvaly 1932, ex. 139/285, 5 reprodukcí v textu, 4 hlubotiskové přílohy, 2 vlastní exlibris T.F. Šimona (dřevoryt a lept), 1 exlibris EHB (lept) a exlibris V. Šimonové (dřevoryt), nestr., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na …

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Album leptů F. Šimon 1905

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    album leptů, 1905, 40, 7 x 30,5 cm, sign. PD vše F. Šimon 05 Paris, č. 50, album obsahuje: 1) Londýnská ulice (19,5 x 12 cm), 2) V stínu lampy (18 x 16,5 cm), 3) Z Krakova (20 x 14 cm), 4) Česající se (27 x 17,5 cm), 5) Dáma v kožešině (20 x 15 cm), žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hol…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (482 €)