František Xaver Naske
(1884-1959)
Královna (Růžena Nasková)
Položka č.: 651Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:33
tuš, papír, 29,8 x 22 cm, monogr. PD FN, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Vrba
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1948, 33,5 x 24 cm, sign. PD FNaske, rám, vzadu věnování: Váženému panu Halouzkovi s díky věnuje FNaske, leden 1948, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)