• Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 17:38

    olej, karton, 48 x 37,5 cm, PD monogr. V. Z., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Sargis Zakarjan

    Pištec

    Položka č.: 921

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 17:32

    kombinovaná technika, karton, 2006, 43 x 33 cm, sign. LD Sargis Zakarjan 2006, rám, autor se narodil v arménském Jerevanu, kde absolvoval na místní Akademii výtvarných umění. Od roku 1993 žije a tvoří v Praze. K jeho nejčastějším technikám patří olej, akryl a perokresba. Jeho díla jsou zastoupena v …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:42

    litografie, 1946, 12 x 5,5 cm, značeno na desce T.46., rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Anděl

    Položka č.: 868

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:39

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD Švengsbír, rám, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:33

    akvarel, tuš, papír, 1980, 42 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:25

    litografie, 64 x 39,5 cm, sign. PD V. Špála, rám, značeno LD S. V. U. MÁNES SVÝM ČLENŮM NA ROK 1930, zažloutlý papír,na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 850

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:21

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1988, 66 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 848

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:19

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1986, 66 x 43 cm, sign. PD Josef Šolc 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě květiny ve váze

    Položka č.: 847

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:18

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1986, 64,5 x 43,5 cm, sign. PD Josef Šolc 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Odpočívající tanečnice

    Položka č.: 843

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:14

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Eva Natus Šalamounová

    Želvy

    Položka č.: 830

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 16:01

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Anděl

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:57

    litografie, 40 x 29,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 37/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.702 CZK (101 €)

  • Emma Srncová

    Roztržená pusa

    Položka č.: 814

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:48

    litografie, 1999, 49 x 65 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 39/80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Slovenský Bakchus

    Položka č.: 801

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:32

    olej, plátno, 2015, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2015, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    U vody

    Položka č.: 800

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:31

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Viktor Seifert

    (1894-1959)

    Prachovské skály

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:25

    olej, karton, 1944, 59 x 50 cm, sign. PD Seifert 44, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. K. Krattnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Ivo Rublič

    (1918)

    Položka č.: 786

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:17

    akvarel, tuš, papír, 23 x 18,5 cm, sign. PD Ivo Rublič, rám, studium na VŠUP a ČVUT v Praze

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 784

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:15

    akryl, sololit, 55 x 47 cm, sign. PD Rozehnal, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Pavel Roučka

    Píseň písní

    Položka č.: 782

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:13

    litografie, 53,8 x 37,1 cm, sign. PD Tomášovi Pavel Roučka, autorský tisk, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Vladimír Renčín

    Obsluha bez povolení zakázána

    Položka č.: 779

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 15:10

    kombinovaná technika, papír, 26 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Jan Werich

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 14:58

    suchá jehla, 19,5 x 13 cm, sign. PD Rada 94, rám, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Fritz Pontini

    (1874-1912)

    Jezdci u pramene

    Položka č.: 759

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 14:50

    lept, 33,5 x 50,3 cm, sign. PD Fritz Pontini, práce rakouského grafika a malíře, který byl po větší část života spjat s Vídní, pocházel však ze staré františko-lázeňské rodiny, při okrajích mimo tisk zašpiněný a pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Karel Plichta

    (1891-?)

    Skicář

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 14:49

    skicář s 15 kresbami, některé sign. K. Plichta, některé monogr. KP, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, poškozená vazba

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • František Parolek

    (1882-1926)

    Dívka se džbánem

    Položka č.: 750

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 14:41

    olej, plátno, 52 x 42 cm, sign. PD Parolek, rám, Malíř, fotograf, spisovatel a legionář František Parolek (1882–1926), bratr Klementa Parolka (1885-1915), se narodil ve Starých Hutích nedaleko Uherského Hradiště v údolí Chřibů, zemřel na tuberkulózu v Praze. František Parolek (užíval též pseudonym S…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Bohuslava Olešová

    Z cyklu Součet zamlklosti

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 14:36

    kombinovaná technika, karton, 70 x 100 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Tři rány za 1,- Kčs

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 14:32

    monotyp, 1958, 33 x 44,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Gejša

    Položka č.: 727

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 14:18

    dřevoryt, 35,5 x 24,4 cm, značeno razítkem dílny, pokrčený, místy poškozený papír

    V cukrárně

    Položka č.: 722

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 14:13

    akvarel, tuš, papír, 14 x 20 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

    Při žních

    Položka č.: 706

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:57

    akvarel, papír, 1944, 43 x 31 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Koloušek

    Položka č.: 705

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 13:56

    suchá jehla, 25 x 31 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)