Ľudovít Fulla
(1902-1980)
Banská Bystrica 1255-1955 Desať grafickych listov
No.: 588Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 40 x 30 cm, sign. dřevoryt L. Fulla, 2x sign. litografie Frant. Kráľ, 3x sign. dřevoryt Július Szabó, 2x sign. litografie a sign. dřevoryt Joz. Fedora, sign. linořez a návrh ob. R. Dúbravec, vše v paspartách při příležitosti 700 výročí založení města Banské Bystrice vydal Slovenský fo…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Ľudovít Fulla
(1902-1980)
Slovo o pluku Igorovom, Igora syna Sviatoslava, vnuka Oléga
No.: 685Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Current price: 1.800 CZK (75 €)