• Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl ráje

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:31

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 121, str. 153, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Wols

    (1913-1951)

    Bez názvu

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:32

    suchá jehla, 10 x 12,2 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:33

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:34

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Pokušení sv. Antonína

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:35

    barevný dřevoryt, 1912, 21 x 21 cm, sign. PD JVáchal, rám, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Portrét otce

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:36

    lept, suchá jehla, 12 x 8,7 cm, zašpiněný, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Ráno v Paříži

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:37

    barevný lept, 25 x 27 cm, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Place Maubert v Paříži

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:38

    měkký kryt, 1914, 32,4 x 34,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let - secesním světonázorem a francouzskými impresionisty. …

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Jeleního příkopu

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:39

    akvatinta, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Corte Nuova - Benátky

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:40

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, LD popsáno imp. Miro Pegrassimu 1959, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Chrám sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:41

    lept, 29,5 x 34,5 cm, sign. PD J.Stretti-Zamponi, rám, značeno v desce PD J.Stretti-Zamponi, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Akt

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:42

    litografie, 29 x 20,5 cm, sign. PD Král, rám, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:43

    litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Černý

    (1910-1960)

    Milenci

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:45

    litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Milenci

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:46

    suchá jehla, 1956, 9,5 x 13 cm, sign. PD Fremund 56, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Akt zezadu

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:47

    litografie, 1943, 21 x 14,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:48

    linoryt, 21,2 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912 -1992)

    Sedící žena

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:49

    litografie, 1966, 41,5 x 29,3 cm, sign. PD F. Emler 66, rám, č. 43/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Šťastné papagáje

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:50

    litografie, 2023, 45,8 x 36,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2023, č. 27/95

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Kováčik

    (1959)

    Kozorožec

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:51

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 35/59

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Dvě ženy

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:52

    lept, 1982, 17 x 25 cm, sign. PD K Demel 82, rám, č. 98/125, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Roztržka

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:53

    lept, 1977, 24,5 x 43 cm, sign. PD Karel Demel 77, č. 59/125, mimo tisk skvrnky na papíře, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935-2021)

    Racing car

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:54

    lept, 1972, 55,5 x 49,5 cm, sign. DU Janíček 72, E. A., zažloutlý papír, na papíře skvrny, levý dolní roh ohnutý

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Hrátky II.

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:55

    litografie, 1998, 55,5 x 81,7 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 32/42, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Znamení

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:56

    litografie, 1993, 54,5 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 24/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Stvoření

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:57

    litografie, 1992, 53,5 x 69,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 55/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Apoštol

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:58

    litografie, 1991, 70,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 23/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Viděl jsem třetí nebe I

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 16:59

    litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 28/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Viděl jsem třetí nebe II

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:00

    litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 37/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Bez názvu

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 17:01

    dřevořez, 1992, 25 x 48,5 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 2/6, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku. Jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální …

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook