Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 15:00

    bibliofilie, úvodní dřevoryt komponován jako podpisový arch pro autory básní, podpisy: K. Erbová, R. Bergman, J. Hilčr, M. Horníček, J. Hubař, P. Kovařík, L. Kundera, J. Suchý, K. Sýs a J. Žáček, + sign. dřevoryt v textu V. Komárek, bez nakl. údajů, 1981, nečíslovaný ex., volné listy v obálce, velmi…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    J. Seifert: U malíře Vladimíra Komárka

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    bibliofilie, 2x sign. dřevoryt V. Komárek, podpis autora, soukr. tisk bez nakl. údajů, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Pohlednice

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:00

    olej, plátno, 1974, 49 x 69 cm, sign. DU V. Komárek 74, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace,…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Odhadní cena: 60 000 - 80 000 CZK

  • Vladimír Komárek

    Můj dům (Hasprunka)

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    olej, plátno, 1988, 35 x 35 cm, sign. PD VKomárek 88, rám, přiložena kopie dopisu V. Komárka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK

  • Vladimír Komárek

    Květy pod oknem

    Položka č.: 181918

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:15

    dřevoryt, 14,4 x 5,2 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Váza na stole

    Položka č.: 238326

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 21:00

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Vladimír Komárek

    Husa

    Položka č.: 249563

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:10

    suchá jehla, 11,5 x 7 cm, sign. DU V. Komárek, papír na okrajích mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Stromy

    Položka č.: 249564

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:12

    dřevoryt, 11 x 7,2 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Stromoradí

    Položka č.: 249565

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:14

    dřevoryt, 10,8 x 7,2 cm, sign. DU V. Komárek, u dolního okraje papíru mimo tisk malá šmouha, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Kniha s tulipány (Karel Čapek 1890-1990 Trutnov)

    Položka č.: 249566

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:16

    dřevoryt, 11,2 x 5 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 249567

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:18

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Kniha

    Položka č.: 249568

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:20

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 9,2 cm, sign. DU V. Komárek 70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Květinový stolek

    Položka č.: 249569

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 23:22

    dřevoryt, 8,5 x 11,2 cm, sign. DU V. Komárek , antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:39

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s brýlimi

    Položka č.: 250793

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:51

    dřevoryt, 1974, 7,9 x 14,7 cm, sign. DU VKomárek 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Vězeň

    Položka č.: 250799

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 14:57

    suchá jehla, 19,9 x 14,2 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Sloup

    Položka č.: 250821

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:19

    dřevoryt, 14,9 x 9,8 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    Položka č.: 250822

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 250283

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:27

    suchá jehla, 22 x 14 cm, DU V. Komárek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Zrcadlo

    Položka č.: 250284

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:28

    suchá jehla, 22 x 14,3 cm, DU V. Komárek, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Zvonky

    Položka č.: 250285

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:29

    dřevoryt, 27,7 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU