Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Hráč na panovu flétnu

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    suchá jehla, 1974, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD V. Komárek 74, pasparta, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší s lebkou

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    suchá jehla, 1965, 24 x 37,6 cm, sign. PD V. Komárek 65, pasparta, 10/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři čepice

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.149 €)

    olej, plátno, 1991, 60 x 90 cm, sign. LD V. Komárek 1991, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginac…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.149 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 238948

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:27

    dřevoryt, 22,8 x 29,5 cm, sign. DU VKomárek, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    Položka č.: 242983

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:34

    dřevoryt, 14,6 x 9,6 cm, sign. DU V. Komárek, na papíře spolenčě s básní Srdce ve skříni od Richarda Bergmana, na papíru mimo grafiku je drobný flíček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Vladimír Komárek

    Osamocená židle

    Položka č.: 244295

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:04

    dřevoryt, 23,2 x 29,4 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, č. 28/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)