Ladislav Stejskal

(1910-1983)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    Položka č.: 241673

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 20:04

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vesnická náves

    Položka č.: 241675

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 20:06

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Remízek

    Položka č.: 218488

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:04

    tužka, papír, 1953, 45 x 60 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na kraji lesa

    Položka č.: 218489

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:06

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD v kresbě L. Stejskal, papír uprostřed přeložen, při levém okraji papír cca 3 cm natrřen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jaro v Želivci

    Položka č.: 218490

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:08

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:10

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:16

    rudka, papír, 33 x 43 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    V podhůří

    Položka č.: 221752

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:22

    lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom v krajině

    Položka č.: 250527

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:13

    kvaš, papír, 39,3 x 52 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 250528

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:14

    monotyp, 1966, 31,5 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 66, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 250529

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 18:15

    monotyp, 1967, 31,7 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 67, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes