Ladislav Stejskal

(1910-1983)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jaro v Želivci

    Položka č.: 218490

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:46

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:48

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studium v přírodě

    Položka č.: 218542

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:50

    pastel, papír, 39 x 49 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studie stromů - Lopud u Dubrovníku

    Položka č.: 219349

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:52

    tužka, papír, 46 x 57 cm, sign. PD L. Stejskal, papír při spodním okraji cca 2 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:54

    rudka, papír, 33 x 43 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221750

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:56

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zídka v krajině

    Položka č.: 259149

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 21:28

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    Položka č.: 259181

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 21:36

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vesnická náves

    Položka č.: 259182

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 21:38

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    Položka č.: 221751

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2022 18:36

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podzimní kytice

    Položka č.: 250891

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2022 21:18

    pastel, papír, 42 x 33 cm, sign. v kresbě L. Stejskal, papír po okrajích zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Borovice

    Položka č.: 258497

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2022 22:34

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, papír v jednom místě natržen cca 2 cm , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 258500

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2022 22:36

    monotyp, 1967, 31,7 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 67, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Doudlebsko II.

    Položka č.: 258949

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2022 22:48

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)