Ladislav Stejskal

(1910-1983)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    Položka č.: 259181

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2022 19:04

    pastel, papír, 49,5 x 65 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    Položka č.: 221751

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 18:06

    pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zídka v krajině

    Položka č.: 259149

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 10. 2022 20:08

    litografie, 24,3 x 30,5 cm, sign. PD L. Stejskal, č.14/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)