• Josef Liesler

    Soustředění

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2022 15:00

    lept, 1988, 25,8 x 17,5 cm, sign. PD Liesler 88, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Liesler

    Válka

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    olej, dřevo, 1942, 50 x 66,5 cm, na zadní straně razítko: vystaveno v Mánesu 1942, Josef Liesler patří mezi nejvýraznější postavy českého výtvarného umění dvacátého století. Byl členem skupin Sedm v říjnu, Spolku výtvarných umělců Mánes, Sdružení českých umělců grafiků Hollar a skupiny RADAR. Věno…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

  • Josef Liesler

    Podpis

    Položka č.: 1084

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2022 11:31

    papír, fix, 14 x 16,5 cm, podpis autora na zadní straně fotografie s portrétem autora v ateliéru, P.F. 1982, lehce natrženo ve spodní části, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Podpisy

    Položka č.: 1132

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2022 12:19

    katalog, podpisy členů SVU Hollar - K. Lhoták, J. Švengsbír, Fr. Dvořák, J. Vodrážka, A. Moravec, O. Čechová, J. Rambousek, Z. Sklenář a jiní, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Liesler

    Kamil Bednář: Hladiny tůní

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 05. 2022 15:00

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Liesler

    Alena Vrbová: Fontana di Trevi

    Položka č.: 280

    bibliofilie, 2x sign. lept J. Liesler, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1994, ex. 109/150, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    Položka č.: 249635

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 31. 05. 2022 18:42

    litografie, 1979, 8,1 x 14 cm, značeno PD Liesler 79, nalepeno na kartonu, na spodním okraji papíru pod grafikou je trochu průhledného lepidla, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Liesler

    Západ slunce

    Položka č.: 214771

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 06. 2022 15:19

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 173/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 257972

    Plánované ukončení: 09. 06. 2022 14:16

    lept, 10,5 x 8 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    František Nechvátal

    Položka č.: 250954

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2022 22:14

    litografie, 1955, 15,8 x 11 cm, sign. DU Liesler 1955, nepatrně zažloutlý papír, pravý horní roh a levý dolní roh papíru lehce pokrčen (nezasahuje do grafiky), LD papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, …

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Arch známek Celostátní výstava poštovních známek Brno 74

    Položka č.: 250958

    Plánované ukončení: 27. 06. 2022 22:16

    ocelorytina, 20 x 26,5 cm, na vrchním okraji papíru raženo: 31 174; 82840, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 250959

    Plánované ukončení: 27. 06. 2022 22:18

    ocelorytina, 19,5 x 25,2 cm, na levém okraji papíru raženo: 8_V74; 44533, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 250960

    Plánované ukončení: 27. 06. 2022 22:20

    ocelorytina, 18,8 x 25,2 cm, na levém okraji raženo: _3VI74; 21106, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 254068

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 06. 2022 21:26

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)