• Josef Liesler

    Gurmánovo lože

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    litografie, 1991, 49 x 41 cm, sign. PD Liesler 91, rám, 185/200, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Josef Liesler

    Nikdy nic nevymyslela, ale vždy byla u toho

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    litografie, 1980, 54 x 43 cm, sign. PD Liesler 80, rám, 44/125, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Josef Liesler

    Neutopte nám srdce na dlani

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    litografie, 1982, 32 x 43,5 cm, sign. PD Liesler 82, rám, 35/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Josef Liesler

    Ezopova večeře

    Položka č.: 331

    litografie, 1996, 43,5 x 56,7 cm, sign. PD Liesler 96, rám, 84/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Potopený čas

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    litografie, 1979, 43 x 54 cm, sign. PD Liesler 79, rám, 103/110, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Josef Liesler

    Nosatá

    Položka č.: 329

    litografie, 1993, 54 x 37,5 cm, sign. PD Liesler 93, rám, 54/95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Josef Liesler

    Načasované nebezpečí

    Položka č.: 328

    litografie, 1997, 43 x 54 cm, sign. PD Liesler 97, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Pařížský výklad (Nevěstinec)

    Položka č.: 327

    litografie, 1983, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Liesler 83, rám, 58/140, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Josef Liesler

    Tajemná architektura

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 1967, 58 x 41 cm, sign. PD Liesler 67, rám, 17/94, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Liesler

    Píšu ti, Dürerku, psaníčko

    Položka č.: 324

    litografie, 1981, 33 x 43,5 cm, sign. PD Liesler 81, rám, 5/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Noční motýl

    Položka č.: 323

    litografie, 1971, 34 x 45 cm, sign. PD Liesler 71, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv II.

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Josef Liesler

    Hodiny života

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 1966, 57 x 41 cm, sign. PD Liesler 66, rám, 64/70, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Liesler

    Přesýpací hodiny života

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    litografie, 1982, 32 x 26,8 cm, sign. PD Liesler 82, rám, 89/140, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv

    Položka č.: 319

    lept, 1970, 21 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Biologická zahrada

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 1969, 40 x 55,5 cm, sign. PD Liesler 69, rám, 1/68, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Liesler

    Orfeovský motiv

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    linoryt, 1964, 35 x 50 cm, sign. PD Liesler 64, rám, 21/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Liesler

    Květen

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 1997, 27,5 x 19,5 cm, sign. DU Liesler 97, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Josef Liesler

    Lišaj smrtihlav

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 2002, 26,8 x 21,4 cm, sign. DU Liesler, 58/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Neznámý anděl

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:36

    litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:40

    litografie, 1977, 12 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 77, tištěno jako přání: papír uprostřed přeložen, na levé straně grafika, na pravé straně papíru přání od Lumíra Randýska, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Ty má mondscheinsonato

    Položka č.: 892

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 08:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Edgar Allan Poe: Zlatý scarabeus

    Položka č.: 399

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 15:00

    bibliofilie s osmi původními litografiemi, 1948, 22,7 x 14 cm, 1x sign. DU Liesler 48, Ráj knihomilů ELK, Praha 1948, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 250336

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:20

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 93/140, vzadu popsáno, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Položka č.: 250337

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:21

    lept, 1965, 18 x 30,3 cm, sign. PD Liesler 65, 40/75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Dívka v pruhovaném svetru ( Ex Libris ing. Jan Háček)

    Položka č.: 249626

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:48

    litografie, 1978, 5,8 x 13 cm, sign. LD Liesler 78, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Pár

    Položka č.: 249627

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:50

    litografie, 1960, 11 x 8,4 cm, sign. DU Lliesler 1960, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Dívka s míčem

    Položka č.: 249630

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:52

    litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Vlasy

    Položka č.: 249632

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:54

    litografie, 1979, 16,3 x 8,2 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    Položka č.: 249633

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 17:56

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)