• Josef Liesler

    10 studií hlav z cesty na Slovensko a na Strážnické slavnosti

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2021 12:31

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Liesler

    Selka

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1956, 38 x 24 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Liesler

    Socha na Karlově mostě

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    litografie, 1956, 35,5 x 24,7 cm, sign. PD Liesler 1956, zažloutlý, lehce zašpiněný a při okrajích zvlněný papír, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Neznámý anděl

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 11:57

    litografie, 1986, 17,5 x 12,4 cm, sign. DU Liesler, značeno LD J.L. 86, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv

    Položka č.: 251761

    Plánované ukončení: 06. 12. 2021 18:17

    lept, 1970, 21 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Ryby

    Položka č.: 260260

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 18:20

    dřevoryt, 1972, 8,9 x 17,7 cm, sign. PD Liesler 72, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Dialog

    Položka č.: 246147

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 18:21

    dřevoryt, 17,9 x 10,8 cm, sign. DU Liesler, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Bájný hrdina

    Položka č.: 246145

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 18:22

    dřevoryt, 1974, 15,3 x 9,9 cm, sign. DU Liesler 74, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Postava s křídly

    Položka č.: 246144

    Plánované ukončení: 09. 12. 2021 18:23

    dřevoryt, 1974, 18 x 10,8 cm, sign. DU Liesler 74, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Pár

    Položka č.: 249627

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 21:38

    litografie, 1960, 11 x 8,4 cm, sign. DU Lliesler 1960, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Dívka s míčem

    Položka č.: 249630

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 21:40

    litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Vlasy

    Položka č.: 249632

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 21:42

    litografie, 1979, 16,3 x 8,2 cm, sign. DU Liesler 79, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Mušličková Madona

    Položka č.: 249633

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2021 21:44

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Myšlenky

    Položka č.: 249472

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2021 21:10

    litografie, 1993, 8,8 x 11 cm, sign. LN Liesler 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Liesler

    Položka č.: 257343

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2021 19:28

    tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)