• Josef Liesler

    Přesýpací hodiny života

    Položka č.: 417

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    litografie, 1982, 32 x 27 cm, sign. PD Liesler 82, rám, č. 56/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Josef Liesler

    Stroj

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    litografie, 1966, 34 x 53,5 cm, sign. PD Liesler 66, 72/80, při levém dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Josef Liesler

    V antickém divadle

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    tuš, akvarel, papír, 1960, 28,5 x 19 cm, sign. PD Liesler 1960, rám, lehce pokrčený papír, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    Položka č.: 242988

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:38

    litografie, 1971, 25,7 x 19 cm, sign. PD Liesler 71, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Josef Liesler

    Kostelík

    Položka č.: 245429

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 10:36

    lept, 1948, 15,5 x 11,8 cm, sign. Du Liesler, přichyceno na kartonu, PD značeno: 7, v rozích mimo tisk zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Josef Liesler

    Postel

    Položka č.: 245870

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2020 11:10

    litografie, 1971, 22 x 32,6 cm, sign. PD Liesler 70, č. 22/80, mírně zažloutlý papír, při pravém okraji zažloutlá skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Josef Liesler

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:34

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Josef Liesler

    Tvář

    Položka č.: 226373

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:35

    dřevoryt, 1964, 22 x 38 cm, sign. NU Liesler 64, č. 19/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris Emanuel Křenek

    Položka č.: 245501

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:07

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris J. Souverein

    Položka č.: 245502

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:08

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)