Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276751Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:48
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276752Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:50
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276753Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:52
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
No.: 276757Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:54
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276759Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:56
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276760Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:58
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276761Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276763Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276764Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:04
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276766Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:06
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
No.: 276768Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželé
No.: 276769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:10
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276772Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276774Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:14
litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276775Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:16
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276777Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:18
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276779Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:20
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276780Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:22
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276781Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:24
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276782Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:26
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276784Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:28
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276785Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:30
Current price: 100 CZK (5 €)
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276786Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:32
Current price: 100 CZK (5 €)
K. H. Bitstein
No.: 266208Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:00
olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Diviš
Kytice ve džbáně
No.: 282044Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)
No.: 267600Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:02
watercolor, pencil, paper, 24 x 16,5 cm, sign. lower/left F. Duša, rám, small stains on a paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, Th…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
František Elhenický
(1890-1965)
Zátiší s ovocem
No.: 250706Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:03
olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
V. Fanta
Břízy u potoka
No.: 260110Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:04
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Fojtů
(1939)
Pohled na statek v Provence
No.: 269983Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:05
olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Koláž II
No.: 221405Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:06
collage, paper , 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)