-
Kája Saudek
(1935-2015)
Sniper - Zbroj Martova
No.: 109Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, kvaš, papír, 35 x 29,5 cm, sign. PD Saudek, adjustováno v boxu z plexiskla, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové kreslíře. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na česk…
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Nadja
No.: 108Auction price: 22.500 CZK (938 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevné křídy, 55,5 x 42 cm, sign. DU O.Jelínek
Current price: 22.500 CZK (938 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Sedící akt
No.: 107Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, kvaš, karton, 29,5 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek, rám
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Děti v pískovišti
No.: 106Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pero, fix, papír, 1962, 30 x 40,5 cm, sign. PU Šlitr 62, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Pláž
No.: 105Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
fix, papír, 1960, 24 x 31,5 cm, sign. PD Šlitr 60, rám
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Born
(1930-2016)
Setkání
No.: 104Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, papír, 42 x 29,7 cm, monogr. PD AB, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Babička Boženy Němcové
No.: 103Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, Text: "Já jsem si hned říkala, že jako by někdo šukal po světnici!", na zadní straně technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Nečekaná návštěva
No.: 102Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 21 x 29,5 cm, Text: "My muset zde přistát, protože s posádkou již nebýt k vydržení, potřebovali by trochu lidského tepla-pomuckat, nebo tak něco!", zezadu technické poznámky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Stav ovzduší
No.: 101Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 20 x 29,7 cm, Text: "Vidíš tu potvoru v ovzduší, to bude určitě ta bestie kysličník siřičitej?!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Otužilci
No.: 100Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 9,5 x 22 cm, Text: "Čoveče, nešil tu s tou pistolkou, my tu jen s panem Vencálkem zakládáme klub otužilců!", na zadní straně technické poznámky z redakce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Nález
No.: 99Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24 cm, na zadní straně značeno Vyčítal, Text: "Mámo, podívej, to bych nevěřil, co se všechno válí po lese!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Krakonoš
No.: 98Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, koláž, papír, 30,8 x 22,3 cm, podlepeno kartonem 40 x 32 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Štěpán Molín
(1980)
Novoměstský pokojíček
No.: 97Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22
Current price: 39.000 CZK (1.625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Koza
No.: 321Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Štvanice
No.: 320Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice Rjaba
No.: 319Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Otípka
(1921-1986)
Růžová kytice
No.: 317Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 34,3 x 24,8 cm, sign. LD J. Otípka, rám, Jindřich Otipka, malíř a grafik, se významně podílel na výtvarném životě druhé poloviny 20. století na Ostravsku. Studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Jana Baucha a Emila Filly. Svou tvorbu začal v šedesátých letech ve stylu kubismu, av…
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Rejfířová
Noční rej
No.: 318Auction price: 6.700 CZK (280 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.700 CZK (280 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kincl
Koupání (Balaš)
No.: 316Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 1945, 46 x 79 cm, rám, pod sklem, vzadu štítek s rukopisným věnováním, malba místy poškozena
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Noc
No.: 315Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
V kuchyni
No.: 314Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1983, 55 x 69 cm, sign. PD Kroča 1983, klínový rám, dosignováno autorem později, Antonín Kroča se narodil v Hukvaldech. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a následně na Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho tvorba směřuje k expresivní figuraci, kterou ro…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Hukvaldy přes les
No.: 313Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, lepenka, 2001, 62,5 x 76,7 cm, sign. LD 30.4.2001 Kroča, po roce 2000 se v tvorbě Antonína Kroči výrazně prosadila snaha zachytit dojem nebo okamžité podněty. Stále častěji místo štětce používá nanášení barvy rukama a obraz dokončuje kresbou prsty. V tomto období vytvořil sérii barevně expresi…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava II
No.: 312Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava I
No.: 311Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Šárovec
(1977)
Album 38
No.: 310Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Hřivnáčová
Kobyla
No.: 309Auction price: 5.600 CZK (234 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrea Forsterová
(1958)
Vesmírný pes
No.: 308Auction price: 23.000 CZK (959 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 23.000 CZK (959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Bulisová
(1989)
Únik
No.: 307Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lucie Svobodová
(1963)
Substantia 29
No.: 306Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Vozáb
(1948)
Abstraktní kompozice
No.: 305Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 65 x 88 cm, sign. PD Vozáb, rám, vzadu štítek z Díla, disciple of Prof. Q. Fojtík and J. V. Hnízdo at the School of Arts and Crafts in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED