• Karol Kállay

    (1926-2012)

    Modelka s boxerem

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 29 x 23 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Přehrada

    Položka č.: 372

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    barevná fotografie, kolem roku 1970, 20 x 29,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Koně

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    barevná fotografie, kolem roku 1970, 20 x 29,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Modelka

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    čb. fotografie, 22,5 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Marks of the Cemetery

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    fotografie, 1982, 30,5 x 22,6 cm, sign. vzadu Nožička 1982, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Setrvalé věnčení

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    fotografie, 1963, 29,7 x 21,8 cm, sign. vzadu Nožička 1963, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-1977)

    Salvador Dalí, apartmá No. 8, hotel Meurice, Paris

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-1977)

    Salvador Dalí s mým portrétem Salvadora Dalího

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-1977)

    Salvador Dalí s fotografickou maketou skeletu od A. Gaudího, Paris

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Jan Saudek

    (1935)

    Hommage a Valerie

    Položka č.: 380

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tono Stano

    (1960)

    Akt

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    fotografie, 1990, 25,5 x 25 cm, sign. PD Tono Stano 90, rám, studium u M. Havránkové na SŠUP v Bratislavě a u prof. F. Kramera na FAMU v Praze, člen Aktivu volné fotografie a agentury NOX

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Dívka

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00

    slepotisk, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Němec

    (1886-1972)

    Rábí od severu

    Položka č.: 124288

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:46

    lept - novotisk, 1924/1989, 16x 19,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Karla Nováka

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čapek

    Pražské Jezulátko

    Položka č.: 124649

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:36

    litografie, 1993, 18,1 x 12,2 cm, sign. PD Čapek 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Kousal

    Červené květiny ve váze

    Položka č.: 136586

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:06

    tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ve stodole

    Položka č.: 163489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:00

    litografie, 37 x 48,3 cm, sign. PD Fr. Ronovský, pasparta, č. 42/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Kadlec

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 178757

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2024 14:00

    voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Projekce

    Položka č.: 179059

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:02

    kombinovaná technika, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dole věnování, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Rybárová

    (1960)

    Jinoch

    Položka č.: 180059

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:28

    olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    Jeseníky

    Položka č.: 180278

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:24

    serigrafie, 1980, 43 x 30,6 cm, sign. PD Mžyk Josef 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    (1955)

    Hvězdná noc- koláž

    Položka č.: 185691

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:52

    tužka, koláž, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    Položka č.: 186104

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:04

    tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Žena u studny

    Položka č.: 187858

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:06

    serigrafie, 1978, 18 x 10,5 cm, sign. DU L.J. Kašpar, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Prášek

    (1950)

    Mělník

    Položka č.: 187997

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:08

    serigrafie, 1978, 25 x 19,5 cm, monogr. PD KP 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Břetislav Slováček

    (1947)

    Milenci

    Položka č.: 188035

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:10

    dřevoryt, 1978, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD B. Slováček 78, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Vinná réva

    Položka č.: 188038

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:12

    litografie, 1978, 22,8 x 18,5 cm, sign. PD Souček 78, č. 2/58, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Stuchlík

    (1941)

    Zátiší

    Položka č.: 188052

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:14

    kombinovaná technika, 1978, 27 x 19,8 cm, sign. PD M. Stuchlík 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    (1955)

    Motlitba za krále

    Položka č.: 189060

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:51

    tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    (1955)

    Dotek anděla

    Položka č.: 189061

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:50

    tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    (1955)

    Na Vltavě - Praha II.

    Položka č.: 189062

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:49

    tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. LD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook