-
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s boxerem
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 23 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
barevná fotografie, kolem roku 1970, 20 x 29,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Koně
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
barevná fotografie, kolem roku 1970, 20 x 29,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
čb. fotografie, 22,5 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Marks of the Cemetery
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 1982, 30,5 x 22,6 cm, sign. vzadu Nožička 1982, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Nožička
(1934)
Setrvalé věnčení
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 1963, 29,7 x 21,8 cm, sign. vzadu Nožička 1963, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí, apartmá No. 8, hotel Meurice, Paris
Položka č.: 377Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí s mým portrétem Salvadora Dalího
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí s fotografickou maketou skeletu od A. Gaudího, Paris
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Jan Saudek
(1935)
Hommage a Valerie
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tono Stano
(1960)
Akt
Položka č.: 381Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
fotografie, 1990, 25,5 x 25 cm, sign. PD Tono Stano 90, rám, studium u M. Havránkové na SŠUP v Bratislavě a u prof. F. Kramera na FAMU v Praze, člen Aktivu volné fotografie a agentury NOX
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Dívka
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
slepotisk, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Němec
(1886-1972)
Rábí od severu
Položka č.: 124288Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:46
lept - novotisk, 1924/1989, 16x 19,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Karla Nováka
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čapek
Pražské Jezulátko
Položka č.: 124649Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:36
litografie, 1993, 18,1 x 12,2 cm, sign. PD Čapek 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Kousal
Červené květiny ve váze
Položka č.: 136586Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:06
tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Ronovský
(1929-2006)
Ve stodole
Položka č.: 163489Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:00
litografie, 37 x 48,3 cm, sign. PD Fr. Ronovský, pasparta, č. 42/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Kadlec
Chrám sv. Víta
Položka č.: 178757Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 09. 2024 14:00
voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Projekce
Položka č.: 179059Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:02
kombinovaná technika, 68,5 x 57,5 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, dole věnování, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrea Rybárová
(1960)
Jinoch
Položka č.: 180059Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:28
olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mžyk
(1944)
Jeseníky
Položka č.: 180278Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:24
serigrafie, 1980, 43 x 30,6 cm, sign. PD Mžyk Josef 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Hvězdná noc- koláž
Položka č.: 185691Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:52
tužka, koláž, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži ve světnici
Položka č.: 186104Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:04
tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Žena u studny
Položka č.: 187858Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:06
serigrafie, 1978, 18 x 10,5 cm, sign. DU L.J. Kašpar, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Prášek
(1950)
Mělník
Položka č.: 187997Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:08
serigrafie, 1978, 25 x 19,5 cm, monogr. PD KP 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Břetislav Slováček
(1947)
Milenci
Položka č.: 188035Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:10
dřevoryt, 1978, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD B. Slováček 78, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Souček
(1941-2008)
Vinná réva
Položka č.: 188038Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:12
litografie, 1978, 22,8 x 18,5 cm, sign. PD Souček 78, č. 2/58, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Stuchlík
(1941)
Zátiší
Položka č.: 188052Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 24. 09. 2024 14:14
kombinovaná technika, 1978, 27 x 19,8 cm, sign. PD M. Stuchlík 78, č. 2/60, Antikvariát Ostrovní, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Motlitba za krále
Položka č.: 189060Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:51
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Dotek anděla
Položka č.: 189061Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:50
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heřman
(1955)
Na Vltavě - Praha II.
Položka č.: 189062Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:49
tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. LD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO