Bohumír Matal
(1922-1988)
Pohled na Petrov
No.: 157Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1945, 46 x 29 cm, sign. PD Matal 45, rám, tento významný autor byl nejmladším členem Skupiny 42. Od zobrazování městské periferie a civilistních námětů, jak je propracovávali jeho skupinoví kolegové, se však posléze přimknul k abstrakci s geometrickými prvky, která v jeho díle zásadně r…
Current price: 4.800 CZK (200 €)