-
Luboš Vetengl
(1988)
Odpoledne na Olšanech
No.: 910Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:52
olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Raimo Vitala
(1932-1991)
Zátiší s květinami
No.: 911Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:53
olej, plátno, 1965, 30,5 x 45 cm, sign. PD Raimo Vitala 65, rám
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zoja Villalobos
(1948-2003)
Labyrint
No.: 912Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:54
litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldra (Oldřich) Vlach
(1886-1958)
Modlitba
No.: 913Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:55
olej, karton, 35,5 x 50,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám, na zadní straně popsáno: č. zak. NČ 2200,- III. souborná výstava Prof. Vlach a razítko: Klub výtvarné práce mladých výtvarníků Praha, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Reisner
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Vlasáková
(1943)
Labyrint srdce I.
No.: 914Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:56
lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Muzika, C. Rayne
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Vlasáková
(1943)
Soul of Angels
No.: 915Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:57
lept, 60 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 14/35, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Muzika, C. Rayne
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
No.: 916Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:58
olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Volf
(1955)
Zvířátko
No.: 917Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:59
suchá jehla, 41,5 x 33,5 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, vyskleno, č. 1/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Efim Efimovich Volkov
(1844-1920)
Západ slunce v lese
No.: 918Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:00
pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
No.: 919Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:01
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (červená)
No.: 920Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:02
lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (černá)
No.: 921Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:03
akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Libor Wagner
(1933-1994)
Přístav čistoty
No.: 922Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:04
suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Wünsche?
Stavba na Letné
No.: 923Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:05
olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Alois Zahel
(1888-1958)
Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově
No.: 924Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:06
akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Odkaz
No.: 925Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:07
akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
L. Zamrazil
Zrození perly
No.: 926Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:08
akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Stanování
No.: 927Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:09
olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Zeman
(1893-?)
Krajina u rybníka
No.: 928Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:10
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, disciple of Prof. F. Engelmüller
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Zemánek
Kolostujovy věžičky, Teplice
No.: 929Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:11
olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Zobač
(1979)
Vesnice na Vysočině
No.: 930Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:12
olej, sololit, 49 x 69,5 cm, sign. PD Zobač, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Zátiší
No.: 931Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:13
pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
No.: 932Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:14
pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276763Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276764Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:04
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276766Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:06
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
No.: 276768Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželé
No.: 276769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:10
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276772Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276774Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:14
litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED