Jiří Načeradský
Dvě nahé tanečnice
Položka č.: 275915Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 18:24
olej, plátno, 2008, 89 x 115 cm, sign. DU Načeradský 2008, rám, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machemnámět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivní…
Jiří Načeradský
Kudlanka
Položka č.: 266905Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 18:56
litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu