Václav Benedikt
Sedlec
No.: 390Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:12
dřevoryt, 1979, 19 x 25 cm, sign. PD Benedikt 79, č. 17/20, zašlý papír, u dolního okraje papíru skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Václav Benedikt
Železná Ruda
No.: 389Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:11
dřevoryt, 1979, 17,2 x 24,8 cm, sign. PD Benedikt 79, a.t., zašlý papír, u dolního okraje papíru skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Václav Benedikt
Abstraktní krajina
No.: 519Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:13
litografie, 2001, 53,5 x 69 cm, sign. PD Benedikt 2001, a.t., při levém okraji na dvou místech stopy po vpichu špendlíkem, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids