Patrik Hábl
(1975)
Vesmír II
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
akryl, plátno, 2011, 40 x 40 cm, sign. vzadu Patrik Hábl 2011, rám, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, je publikována v…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK
Patrik Hábl
(1975)
Rez za zdí
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
akryl, plátno, 2011, 100 x 80 cm, sign. vzadu Patrik Hábl 2011, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, je publikován…
Aktuální cena: 100.000 CZK (4.167 €)
Odhadní cena: 140 000 - 180 000 Kč CZK
Patrik Hábl
(1975)
Položka č.: 281542Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:45
akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl
Patrik Hábl
(1975)
Černá hora
Položka č.: 281538Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:41
akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…
Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
Položka č.: 281522Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:25
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…