Patrik Hábl

(1975)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Red flower

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    akryl, plátno, 2012, 60 x 50 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, rám, tato atraktivní malba s florálním námětem představuje ukázku starší tvorby představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Aw…

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.482 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 65 000 CZK

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Zlatý vodopád

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:03

    orig. monotyp, 2012, 61 x 30, 5 cm, sign. PD Patrik Hábl 2012

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Vodopád

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.556 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    akryl, plátno, 2015, 120 x 70 cm, sign. vzadu Hábl, kvalitní opakovaně vystavovaná práce od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.556 €)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    snozřivosti

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:25

    katalog, 2011, 30 x 23 cm, nakladatel Severočeská galerie, vazba brožovaná, 68 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)