Emilie Tomanová
(1933-1994)
Vzdušná plavba
No.: 872Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:14
lept, 29,5 x 16,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 65/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of C…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Karel Toman
(1921-?)
Květiny ve váze
No.: 871Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:13
olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Tom of Finland
(1920-1991)
Hasič
No.: 870Auction price: 16.500 CZK (688 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:12
serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190
Current price: 16.500 CZK (688 €)
Tognotti
U vody
No.: 869Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:11
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
František Tichý
(1896-1961)
Ilustrace k Seifertově básni Vltava (Prsten ve vodách)
No.: 868Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:10
suchá jehla, 1954, 10,7 x 7,4 cm, sign. LD Tichý 54, rám, sklo se v rámu pohybuje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Acad…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
František Tichý
(1896-1961)
Jezdec na koni (Mstivá Kantiléna)
No.: 867Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:09
suchá jehla, 10 x 7,5 cm, pasparta, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts
Current price: 800 CZK (34 €)
Vladimír Tesař
(1924-2008)
No.: 866Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:08
monotyp, 1973, 14,8 x 17,7 cm, sign. PD Tesař 73, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group …
Michel Terrasse
Pohled z okna na zátoku
No.: 865Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:07
litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Andrea Tachezy
(1966)
No.: 864Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:06
lept, 1999, 97 x 69,5 cm, sign. PD A. Tachezy 99, č. 2/12, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Max Švabinský
Karel Hynek Mácha
No.: 863Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:05
heliogravura, 35,4 x 28,8 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Max Švabinsý delineavit, tisk: S.V.U. Mánes excudit, papír zažloutlý, na rájmu drobné oděrky na rozích, Aantiqari.at Radhošťská,
Maxmilián Švabinský
Jabloň
No.: 862Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:04
litografie, 21 x 14,7 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Science and Arts, constituent membe…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Maxmilián Švabinský
Václav Němec
No.: 861Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:03
hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member a…
Current price: 200 CZK (9 €)
Gabriel Štrba st.
PF 1977
No.: 860Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:02
lept, 1976, 15,5 x 11 cm, sign. PD Gabriel Štrba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Aleš Štolovský
No.: 859Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Diptych II
No.: 858Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:00
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Diptych I
No.: 857Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:59
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
No.: 856Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:58
uhel, papír, 2004, 78 x 60 cm, sign. PD M. Štolfa 04, rám
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Dívka v kroji
No.: 855Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:57
kombinovaná technika, 45,3 x 28,2 cm, sign. , rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Hana Marie Štěpánová
Dopravní nesmysl III.
No.: 854Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:56
barevné tuše, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Dopravní nesmysl II.
No.: 853Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:55
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Dopravní nesmysl
No.: 852Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:54
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Prádelna
No.: 851Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:53
akvarel, pastelky, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Věčné sezení u počítače
No.: 850Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:52
tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Slepičí polívka
No.: 849Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:51
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. LD Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Televise
No.: 848Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:50
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. DU Hana Štěpánová 2024, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Fotbalistka
No.: 847Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:49
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Marie Štěpánová
Ovocný trh
No.: 846Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:48
Current price: 600 CZK (25 €)
Marie Šrytrová
(1894-?)
František Gavlík z Petrova u Strážnice
No.: 845Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:47
akvarel, papír, 1933, 43,5 x 29,5 cm, sign. PD Marie Šrytrová 1933, rám, PN popsáno autorkou, studovala na VŠUP v Praze, členka Kruhu výtvarných umělkyň, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Karel Špilar ?
Modlící se dívka
No.: 844Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:46
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Eva Šlechtová
(1974)
Naděje
No.: 843Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:45
suchá jehla, 1992, 48 x 35,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1992, č. 3/20, při okrajích mírně zažloutlý papír, místy nepatrně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)