-
.
Dekorativní sada
No.: 378Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:00
keramika, 8,5 x 23, 11,5 x 33, 9 x 25,5, 23,5 x 27,12,5 x 10,5 cm, 3x mísa, 1x košík, 1x džbánek, Ditnar Urbach, V roce 1878 založil dr. Rudolf Ditmar ve Znojmě keramickou továrnu Ditmara, vůbec první svého druhu v Evropě. Zahájila provoz v roce 1880, produkce byla zaměřena zejména na nádobí a selsk…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
No.: 375Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
.
Hodonín
No.: 569Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
20x dřevoryt, 43 x 31 cm, 20x sign. dřevoryt J. Dobrovolský, vyd. nákladem autora, Hodonín, 1930, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
.
Aukční katalogy SWANN
No.: 53Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:52
7x sešit, Vydalo Swann, New York, 2003 - 2009, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
.
Sotheby´s catalogues and publications
No.: 51Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:50
aukční katalog, Vydalo Sotheby´s, New York, 44 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
.
The Victor and Irene Murr Jacobs Collection
No.: 50Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:49
aukční katalog, Vydalo Sotheby´s, New York, 1996, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
.
Moderní umění a fotografie
No.: 49Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:48
aukční katalog, Vydalo Orlys Art Auctions, Praha, 2015, 56 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Moderní umění a fotografie
No.: 48Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:47
aukční katalog, Vydalo Orlys Art Auctions, Praha, 2015, 47 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
-
.
Moderní umění a fotografie
No.: 47Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:46
aukční katalog, Vydalo Orlys Art Auctions, Praha, 2014, 72 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Camerad and Photographic Equipment Including Subminiature and Disguised Cameras
No.: 44Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:43
aukční katalog, Vydalo Christie´s South Kensington, Londýn, 2002, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
-
.
An Important Collection of Cameras, Optical Toys, Magic Lanterns & Related Material
No.: 43Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:42
aukční katalog, Vydalo Christie´s South Kensington, Londýn, 1993, 66 stran, mírně ohlé rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
-
.
Cameras and Optical Toys including the James L. Bikoff Collection of Tropical Cameras
No.: 42Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:41
aukční katalog, Vydalo Christie´s South Kensington, Londýn, 1992, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
-
.
The Cyril Permutt Collection of Cameras, optical toys and related material
No.: 41Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:40
aukční katalog, Vydalo Christie´s South Kensington, Londýn, 1988, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID2**4 History of bids
-
.
Aukční katalogy ARTHOUSE HEJTMÁNEK
No.: 40Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:39
7x sešit, Vydal ARTHOUSE HEJTMÁNEK, Praha, 2016 - 2020, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
.
Aukční katalogy ADOLF LOOS
No.: 39Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:38
5x sešit, Vydala ADOLF LOOS Galerie, Praha, 2019 - 2022, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Aukční katalogy Galerie KODL
No.: 38Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:37
5x sešit, Vydala Galerie KODL, Praha, 2018- 2022, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Aukční katalogy Galerie ART
No.: 36Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:35
4x sešit, Vydala Galerie ART, Praha, 2006-2019, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
.
10. fotografická aukce ČCF
No.: 35Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:34
aukční katalog, Vydalo České centrum fotografie, Praha, 2016, 188 stran, lehce opotřebovaná obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Aukce výtvarného umění
No.: 33Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:32
aukční katalog, Vydala Galerie Pictura, Praha, 2022, 167 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Aukce výtvarného umění
No.: 32Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:31
aukční katalog, Vydala Galerie Pictura, Praha, 2022, 136 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
-
.
Aurea numismatika
No.: 31Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:30
aukční katalog, Vydala Aurea numismatika, Praha, 2011, 168 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids
-
.
Aukční katalogy Antikvariát Prošek
No.: 30Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:29
aukční katalog, Vydala Aukční agentura a Antikvariát Prošek, Praha, 2005-2020, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
.
Fotografie a práce na papíře
No.: 29Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:28
aukční katalog, Vydal Aukční dům Zezula, Brno, 2020, 110 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Vybrané fotografie
No.: 28Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:27
aukční katalog, Vydal Aukční dům Zezula, Brno, 2016, 66 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
75. aukce Greisen 6.10.2012
No.: 27Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:26
aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2012, 245 stran, ohlé rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Aukce č. 16, Aukční dům Greisen
No.: 26Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:25
aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2006, 90 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Aukce č. 20, Aukční dům Greisen
No.: 25Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:24
aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2006, 76 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Aukce č. 18, Aukční dům Greisen
No.: 24Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:23
aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2006, 134 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
.
Art Mozaika aukční katalog
No.: 23Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:22
aukční katalog, Vydal Art mozaika, Praha, 2017, 115 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
-
.
František Stolař
No.: 22Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:21
sešit, Vydala galerie Greisen, Praha, 2012, 102 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids