-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Žízně
No.: 21Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vydal Lad. Kuncíř, Praha 1921, úprava (titulní a obálková kresba) František Vik, 500 výtisků, 106 s., clpl. vazba, vevázaná obálka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Jean Giono: Vysočiny
No.: 20Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, kresba a překlad B. Reynek, vydali Bohuslav Durych a Vlastimil Vokolek , Pardubice 1936, edice Delfín, 700 výtisků, 141 s., clpl. vazba, obálka vevázaná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Modlitby (Stará Říše)
No.: 18Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, naproti titulu vevázána / částečně vlepena suchá jehla B. Reynka (nesign., papír oříznut do fomátu knihy 14 x 8,5cm, původ nejasný), vyd. a přel. Ant. L. Stříž, Stará Říše, 1917, ruční papír, dvoubarevný tisk, paginace každého z oddílů modliteb zvlášť (cca 100 stran), převazba do clkžn.…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Georges Bernanos: Noc
No.: 17Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, v překladu B. Reynka, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1928, v edici Atlantis, sv. 2., ex. 162/350 na antiku, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 43s., několik volných archů, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Léon Bloy: V temnotách
No.: 16Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, úprava a dřevoryt ve frontispisu Jaroslav Benda, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1934, v edici Atlantis, sv. 24., ex. 146/350 na offsetu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 114s., několik volných archů, lehce opotřebené okraje ob., jinak velmi dobrý stav, Aantiqa…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Suzanne Renaud: Tušený úsvit
No.: 15Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sbírku veršů doprovázejí dva grafické listy /pozdější otisky/ Bohuslava Reynka. Vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů v Praze, 1981. Uloženo v papírových deskách 30 x 22 cm.
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Hans Carossa: Básně
No.: 405Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, vzácně se objevující Reynkův překlad básní H. Carossy, nedat. a neznačený samizdat, paginováno - 29 listů, průklepový papír svázaný do plátěných desek, zažloutlé okraje, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Pietá
No.: 147Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, sign. lept B. Reynek (10,2 x 7,2cm) ve frontispisu, vyd. Zdeněk Řezníček, Kroměříž, 1940 (Sáňka uvádí 1941), ed. Magnificat, tisk grafického listu Alessandro de Pian, 200 výtisků, pův. brož, 56s., několik uvolněných archů, drobně opotřebená ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská…
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED