Václav Špála
(1885-1946)
Josef Hora: Pracující den
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis autora, obálka a frontispis V. Špála, vydal Fr. Borový, Praha 1922, 27. sv. edice Červen, 61 s., brož., obálka při okrajích lehce pokrčená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Špála
(1885-1946)
M. J. Mareš: Policejní šťára
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
brož, 17,5 x 11 cm, obálka, titulní list a tři ilustrace v textu V. Špála, vyd. V. Vortel, Praha, 1922, na zadní straně obálky razítko autora knihy: M. J. Mareš, pův. brož, 81s., restaurována, nový slepý hřbet, několik listů ivolněno, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho n…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Michal Mareš: Policejní šťára
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Almanach na rok 1914
Položka č.: 510Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Pohlednice Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Kytice ve váze
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
plakát k výstavě, 51,5 x 40 cm, sign. PD V. Špála, rám, dole text: S.V.U. Mánes svým členům, na rok 1930, mírně pomačkaný papír, v horní části zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Kytice ve váze
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Václav Špála
(1885-1946)
Božena Němcová: Babička
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)