Václav Špála

(1885-1946)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    plakát k výstavě, 51,5 x 40 cm, sign. PD V. Špála, rám, dole text: S.V.U. Mánes svým členům, na rok 1930, mírně pomačkaný papír, v horní části zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Božena Němcová: Babička

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    litografie, 1939, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD V. Špála 39, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    litografie, 1930, 50 x 40 cm, sign. PD V. Špála, S. V. U. Mánes svým členům na rok 1930, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)