František Bílkovský
(1909-1998)
Jan Zahradníček: Národ
No.: 469Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, podpis básníka J. Zahradníčka v tiráži, linoryt ve frontispisu a litografie v příloze a podpis v tiráži Fr. Bílkovský, tisk Jan Mucha ve Vel. Meziříčí, na patitulu podepsal a vydal Jindra Jelínek, Praha 1943, ex. 248/?, brož, nestr. (12s), desky lehce zašlé, velmi dobrý stav, Provenance…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
František Bílkovský
(1909-1998)
Dostihy; Dva jezdci
No.: 278808Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2024 14:06
2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study at the atelier of A. V. Slavicek, the member of SVU Ales, Blok and The Club of the collectors and friends of ex libris
Current price: 350 CZK (15 €)
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
No.: 278807Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 06. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study at the atelier of A. V. Slavicek, the member of SVU Ales, Blok and The Club of the collectors and friends of ex libris
Current price: 400 CZK (17 €)