Rudolf Kundera
(1911-2005)
Les Sardines
No.: 222Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1969, 27,5 x 41,5 cm, sign. PD Kundera 69, rám, vzadu razítko Galerie E. Gaors z Marseille, vzadu na rámu číslo soupisu No 62 RK
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Rudolf Kundera
(1911-2005)
Podpis
No.: 410Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
podpis, 24 x 20 cm, podpis a věnování na papíře s vyobrazením autorova obrazu U okna, 4. 2. 1939, volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)