Jan Zrzavý
Zjevení v Lurdech
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
tužka, papír, 1950, 10,5 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, kresba zachycují moment zjevení je variantou o málo rozměrnější kresby První zjevení v Lurdech (1947) v majetku Národní galerie Praha (č.kat. K 53.581) uvedeno a vyobr. v J. Brabcová: Jan Zrzavý 1890/1977 kat. výstava k 100. výročí narození (…
Jan Zrzavý
Vdova
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
tuš, papír, 1977, 6 x 4,8 cm, sign. a věnování PN Jan Zrzavý 11. II. 77, rám, vzadu úryvek z dopisu, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 Kč CZK
Jan Zrzavý
Hlava ženy
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
pastelka, papír, 1949, 7,5 x 7 cm, monogr. PD Z.J., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Odhadní cena: 30 000 - 50 000 Kč CZK
Jan Zrzavý
Stojící postava ženy
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
tužka, papír, 17 x 9,5 cm, sign. PD a věnování Jan Zrzavý, rám, návrh na drobnou grafickou práci (novoročenka, exlibris) v civilistním spiritu dvacátých let, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupin…
Jan Zrzavý
Milenci (Posedlost)
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
tužka, papír, 1914, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, jemná drobná studie ke kresbě uhlem Posedlost (Milenci), která byla východiskem k známému obrazu Milenci z téhož roku, jenž se stal předobrazem grafického listu z r. 1918, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířsk…
Jan Zrzavý
Hlava anděla
Položka č.: 281038Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:36
tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Jan Zrzavý
Studie ještěra na keramiku
Položka č.: 280085Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 16:32
tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Jan Zrzavý
Maska
Položka č.: 268595Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:28
ocelorytina, 7,5 x 5,2 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 34/100, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besed…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jan Zrzavý
Dvě studie dráčků na keramiku
Položka č.: 251687Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 14:28
tužka, papír, 3,4 x 6,5 cm, monogr. PD J.Z, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jan Zrzavý
Krokova dcera Teta
Položka č.: 280099Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:25
litografie, 1920, 10,1 x 6,2 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, příloha Veraikonu 1920, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jan Zrzavý
Položka č.: 251689Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 14:46
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Jan Zrzavý
K.J. Erben: Kytice - Svatební košile
Položka č.: 267974Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 04. 2023 16:20
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Jan Zrzavý
Vánoce
Položka č.: 268594Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 15:07
ocelorytina, 7,5 x 6 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes …
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Jan Zrzavý
Zátiší s vázami, brýlemi a knihou
Položka č.: 268460Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:42
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
Jan Zrzavý
Průvod dívek
Položka č.: 268459Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:41