Jan Konůpek
Jan Konůpek
B. Jelínek: Na hrobích
Položka č.: 276091Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:53
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Konůpek
Ex libris Dr Jan Bartoš
Položka č.: 218382Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 18:16
zinkografie, 1938, 11,9 x 8,5 cm, LD značeno KPK 38, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jan Konůpek
Malíř
Položka č.: 267727Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 19:53
lept, 9,5 x 7 cm, sign. PD Konůpek, rám, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Konůpek
Husovo kázání
Položka č.: 237946Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:16
dřevoryt, 1915, 25 x 17,7 cm, papírová pasparta, vydáno jako příloha Veraikonu, 1915, okraje papíru ztmavlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzaklad…
Aktuální cena: 270 CZK (12 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu