-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Nikolaj Vasiljevič Gogol: Nos
No.: 628Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vyzdobil J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, Ex. 149/400, 55 s., pl. kožená vazba, vzadu prasklá předsádka, lehce odřené desky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Saga o Gunnlaugovi Hadím Jazyku
No.: 565Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 15,5 x 9,5 cm, sign. lept J. Konůpek, č. 41, přl. Emil Walter, vyd. L. Bradáč, Praha, 1919, pevná vazba, 67s., vazba opoteřbena, otlučené rohy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Alfred de Vigny: Smrt vlka
No.: 573Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 25,5 x 18 cm, sign. dřevoryt J. Konůpek, vyd.Družstevní práce, České Budějovice, 1945, přkl. Karel Šafář, ex.: 18/250, volné archy v obálce, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
V. B. Nebeský: Protichůdci
No.: 635Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4x lept J. Konůpek, vydal Čsl. spolek sběratelů a přátel ex libris, Praha 1924, 1. sv. sbírky Zlatá stezka, Ex 169/300, vazba Ant. Tvrdý, 45 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
August Vermeylen: Věčný žid
No.: 566Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 19 x 14,5 cm, pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 254/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., velmi dobrý, stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Letopisy pražské o zlých dobách po smrti králě Přemysla Otakara II.
No.: 574Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 32 x 23 cm, 6x celostr. dřevoryt, titl. list a il. v textu J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1930, kniha č. 1, ex.: 74/220, suchá pečeť vydavatele v tiráži, pův. sešit v obálce, 57s., vepsáno věnování bez souvislosti, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof.…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Kniha Judith
No.: 347Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, ob., frontispis, titul. vign. a 3 celostr. kresby J. Konůpek, vydala Marie Rosa Junová, Tasov na Moravě 1938, svázal Jindřich Svoboda, vzadu razítko knihaře, 83 s., vevázaná obálka, celokožená vazba se zlac. reliéfem a písmem, zlac. ořízka, ochranné pouzdro, výborný stav, Provenance: An…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Český bibliofil V. ročník
No.: 608Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sign. litografie J. Konůpek, obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1933, úprava M. Kaláb, vyzdobil K. Svolinský, 500 výtisků, celoplátěná vazba , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Český bibliofil III. ročník
No.: 607Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, lept J. Konůpek, sign., litografie K. Svolinský, sign., litografie V. Mašek, sign., obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1931, úprava M. Kaláb, K. Svolinský, 550 výtisků, brožovaná, ochranný obal , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. …
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
August Vermeylen: Věčný žid
No.: 464Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 72/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., lehce vybledlý hřbet desek, na tit. listě podpis pův. majitele, jinak velmi dobrý, pěkný stav!…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Hrdinové a věřící 1914-1918
No.: 520Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vstupní kresba J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1928, ex. 214/1000, upr. K. Dyrynk, pův. brož v ob., 107s., opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Král Lávra; Chlapec hrající si s hlinou; Nachový vítr; Fantasie
No.: 647Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, K.H. Borovský: Král Lávra: ilustrace V. Rada, vydal V. Pour, Praha 1940, Ex. 119/240, 32 s.; M. Bureš: Chlapec hrající si s hlinou: podpis a věnování autora, frontispis Toyen, soukromé tisky, edice SVM, Liberec 1936, Ex. 110, 13 s.; M. Bureš: Nachový vítr: podpis a věnování autora, kres…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Václ. Bol. Nebeský: Protichůdci
No.: 678Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4x lept a vazba J. Konůpek, vydal Čsl. spolek sběratelů a přátel ex-libris, Praha 1924, 1 sv. sbírky Zlatá stezka, Ex. 76/300, svázal Ant. Tvrdý, 46 s., karton vazba, lehce vybledlý hřbet, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukov…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
E.A. Poe: Dvě povídky
No.: 677Auction price: 2.800 CZK (117 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 3x lept Jan Konůpek, typo. úprava Karel Dyrynk, vydal Arno Sáňka, Brno 1926, 6. sv. knihovny 200, Ex. 17/200 na pravém japonu, 59 s., karton vazba, na hřbetu poškozená, vybledlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pir…
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Knut Hamsun: Pan
No.: 640Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, lept J. Konůpek, úprava M. Kaláb, překlad Dr. G, Pallas, vydala grafická revue Veraikon, Praha 1912, vazba L. Bradáč, 128 s., pergamen. vazba, drobné skvrny na stránkách, vazba lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Bez názvu
No.: 569Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:00
lept, 18,5 x 11,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Dva zbrojnoši
No.: 566Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 11:57
lept, 12,1 x 8,9 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Noon
No.: 173Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 10:52
dry needle, 1918, 23,4 x 20,3 cm, sign. lower/right konůpek 1918, framed, paper slightly yellowed and damaged in places, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Brewery yard
No.: 51Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 08:50
watercolor, ink, paper, 44 x 60 cm, sign. lower/right Kpk, PD paper marked with Roeders Ambos blind stamp (Paper mill in Hostinné na Michalová polí), Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Paul Verlaine: Sonety
No.: 142Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, mědirytina proti titulu J. Konůpek, přeložil P. Parma, vytiskl a vydal Jaroslav Picka, Praha 1946, volné listy v deskách, 16s., ruční papír, velmi dobrý stav, na deskách drobné nečistoty, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Gustave Flaubert: Smarh
No.: 137Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, úprava, návrh vazby a lept J. Konůpek, vydal Rud. Škeřík, Praha 1925, 15 sv. edice Symposion, vyzbu provedl Z. a J. Nožička, Ex. 61/400, 149 s., clkožená vazba, prohnuté desky, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Fr. Villon: Závěť mistra Villona...
No.: 140Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, lept ve frontispisu J. Konůpek, vysázel, vytiskl a vydal Jaroslav Picka, Praha 1943, ex. 45/45, brož, ruční papír, 47s, desky drobně poškozené, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Karel Domorázek: Pád tyrana
No.: 138Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, podpis autora v tiráži, zinkografie J. Konůpek, vydal K. Novák, Praha 1928, Ex. 40/380, cl.kožená vazba se zl. ořízkou, ochranné pouzdro, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Olřich Novotný: Beata
No.: 213Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 2x se opakující linoryt na obálce a titulní straně a linoryt v tiráži J. Konůpek, vyd. vl. nákladem, Praha, 1912, č. výtisk, ex.: 99/220, pův. broř s obálkou, 50s., lehce natržený hřbet ve spodní části, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schult…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Boj
No.: 281125Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:23
dřevoryt, 9,6 x 7 cm, PD značeno Kpk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Autoportrét
No.: 281126Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:22
dřevoryt, 8,6 x 7,5 cm, PD značeno Kpk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Hrad Kašperk
No.: 281015Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2024 15:50
lept, 1918, 23 x 20 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Nepenthes
No.: 277678Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:29
suchá jehla, akvatinta, 1927, 24,3 x 35,2 cm, sign. PD Konůpek 27, LD Nepenthes, lehce zašlý papír; na několika místech papír natržený a pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Karel Jaromír Erben: Kytice
No.: 276616Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 17:35
bibliofilie, 5x dřevoryt J. Konůpek, vydala Průmyslová škola grafická, Praha 1953, 37 s., brož., volné listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Octave Uzanne: Bibliotekář Van der Boëcken
No.: 276566Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 08. 2023 16:45
bibliofilie, kolor. zinkografie a podpis v tiráži J. Konůpek, vydal J. Duchan, Praha 1939, Ex. 36/80, 33 s., polokožená vazba se zl. ořízkou, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids