Rudolf Kremlička
(1886-1932)
Musaion VI.
No.: 463Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podp. na patitulu R. Kremlička, vyd. O. Štorch-Marien, Praha, 1925, ed. Aventinum, obs. 33 reprodukcí, úv. slovo E. Faure, pův. brož, 31s. + přílohy, odlepený a nepatrně poškozený hřbet, jinak velmi dobrý, pěkný stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Rudolf Kremlička
(1886-1932)
Lying nude
No.: 317Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
lithography, 12,5 x 16,5 cm, sign. lower/right R. Kremlička
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Rudolf Kremlička
(1886-1932)
Karel Kappstein: Umělecká litografie
No.: 165Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 10 orig. litografií a obálka R. Kremlička, dodatky Rud. Žaloudek, tisk Kryl a Scotti, vydal Lud. Bradáč, Praha 1921, pův. brož, Ex. 282/500,40s. + přílohy, obálka trochu zašlá a při krajích potrhaná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 12.000 CZK (500 €)