Aleš Lamr
(1943-2024)
Položka č.: 267654Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:40
litografie, 29,6 x 21 cm, sign. NU A. Lamr, autorský tisk, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)