Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Vichr

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 18:36

    akvarel, papír, 1995, 75, 5 x 55,5 cm, sign. DU A. Lamr 95, rám, Typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v …

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 CZK

  • Aleš Lamr

    Věž s Ovoidy

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 18:35

    akvarel, papír, 2002, 72, 5 x 54, 5 cm, sign. LD A. Lamr 02, rám, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a  výraznou barevnost. Své obrazové cykly i  jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Aleš Lamr

    Mikádo

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    akryl, plátno, 2015, 29, 5 x 48 cm, sign. DU A. Lamr 75, Tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v …

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK

  • Aleš Lamr

    Triptychon I.

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (649 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    akryl, plátno, 2007, 30 x 24 cm, sign. DU A. LAmR 07, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.500 CZK (649 €)

  • Aleš Lamr

    Kruhy na vodě

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    akvarel, papír, 2008, 35 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 08, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Air…

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

  • Aleš Lamr

    Spirála

    Položka č.: 1094

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:20

    litografie, 1999, 15,2 x 10,3 cm, sign. DU A. Lamr 99, č. 19/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Prst

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    akvarel, papír, 1992, 29 x 20 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Aleš Lamr

    Lampionová slavnost

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1992, 41 x 57 cm, sign. DU A. Lamr 92, rám, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

  • Aleš Lamr

    Společnost

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    akvarel, papír, 2000, 43,5 x 30,5 cm, sign. NU A. Lamr 2000, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (115 €)

  • Aleš Lamr

    Hvězda

    Položka č.: 253

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    akvarel, papír, 1992, 20,5 x 30 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Kéýx + Alkyoné / Ceyx + Alcyone

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:03

    bibliofilie, 8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě A. Lamr (A4), vyd. nákladem autora, 1984, ex. 44/100, 1. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy …

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Figurky

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:54

    litografie, 1979, 58 x 47 cm, sign. DU A. Lamr 79, pasparta, 9/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Až uslyšíš zvony

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 13:59

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. A. Vrdoljak, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Lamr

    bez názvu

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:30

    grafický list k výstavě Barevná socha, papír, 1987, 59,5 x 42 cm, sign. UD A. Lamr 87, č. 17/65, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Aleš Lamr

    Triangl

    Položka č.: 241660

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:30

    akvarel, tuš, papír, 1991, 37,3 x 25 cm, sign. DU A. Lamr 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v modré

    Položka č.: 241659

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:29

    akvarel, tuš, papír, 1992, 31 x 22,8 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Aleš Lamr

    Řádění ďasíků a 2 koně

    Položka č.: 241517

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:07

    perokresba, fix, papír, 1981, 37 x 24 cm, sign. DU A- Lamr 81, dole připsán autorský název, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)