Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Průhled

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2020 15:00

    akryl, plátno, 2003, 55,5 x 70 cm, sign. DU A. Lamr 03, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Práv…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Odhadní cena: 85 000 - 100 000 CZK

  • Aleš Lamr

    Odaliska

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 55 000 CZK

  • Aleš Lamr

    Mohyla

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    akvarel, papír, 2003, 54,5 x 72,5 cm, sign. DU A. Lamr 03, rám, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v B…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK

  • Aleš Lamr

    V barvách duhy

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2020 15:58

    akvarel, papír, 1996, 56,5 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 96, rám, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Bue…

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Ad honorem Jesu

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2020 15:00

    litografie, 1990, 27,3 x 38 cm, sign. PD A. Lamr 90, č. 52/80, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Jákobův žebřík

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    akvarel, tuš, papír, 1991, 41,3 x 29,3 cm, sign. DU A. Lamr 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Aleš Lamr

    Vichr

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 18:36

    akvarel, papír, 1995, 75, 5 x 55,5 cm, sign. DU A. Lamr 95, rám, Typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v …

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 CZK

  • Aleš Lamr

    Věž s Ovoidy

    Položka č.: 38

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2020 18:35

    akvarel, papír, 2002, 72, 5 x 54, 5 cm, sign. LD A. Lamr 02, rám, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a  výraznou barevnost. Své obrazové cykly i  jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy …

  • Aleš Lamr

    Mikádo

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    akryl, plátno, 2015, 29, 5 x 48 cm, sign. DU A. Lamr 75, Tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v …

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK

  • Aleš Lamr

    Triptychon I.

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    akryl, plátno, 2007, 30 x 24 cm, sign. DU A. LAmR 07, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Aleš Lamr

    Kruhy na vodě

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    akvarel, papír, 2008, 35 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 08, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Air…

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Aleš Lamr

    Spirála

    Položka č.: 1094

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:20

    litografie, 1999, 15,2 x 10,3 cm, sign. DU A. Lamr 99, č. 19/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Prst

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    akvarel, papír, 1992, 29 x 20 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Aleš Lamr

    Figurky

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:54

    litografie, 1979, 58 x 47 cm, sign. DU A. Lamr 79, pasparta, 9/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Až uslyšíš zvony

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 13:59

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. A. Vrdoljak, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleš Lamr

    bez názvu

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2017 19:30

    grafický list k výstavě Barevná socha, papír, 1987, 59,5 x 42 cm, sign. UD A. Lamr 87, č. 17/65, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Duhová krajina

    Položka č.: 249934

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:15

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Aleš Lamr

    Letní slavnost

    Položka č.: 249933

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:14

  • Aleš Lamr

    Souhvězdí

    Položka č.: 249869

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 17:10

    litografie, 1998, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 25/35, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Aleš Lamr

    Deset hvězd

    Položka č.: 249868

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 17:09

    litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Hmotičky

    Položka č.: 249867

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 17:08

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Triangl

    Položka č.: 241660

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:30

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v modré

    Položka č.: 241659

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:29

  • Aleš Lamr

    Řádění ďasíků a 2 koně

    Položka č.: 241517

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:07

    perokresba, fix, papír, 1981, 37 x 24 cm, sign. DU A- Lamr 81, dole připsán autorský název, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)